Hoşgeldiniz  
çamlıca kitap, ücretsiz kargo

Pilot Kadın Yolcuyu Dövdü

admin | 01 Mayıs 2017 | Manşetler

ABD’li bir hava yolu şirketinin daha adı skandala karıştı. Bu kez de Delta Havayolları’nın bir pilotu, kavga eden yolcularını ayırmak için şiddete başvurdu.

Atlanta merkezli hava yolu şirketi Delta’da görevli bir pilot, kavga eden iki yolcuyu ayırmak istedi. Ancak, jet köprüsünde yaşanan kavgayı ayırmayı başaramayan pilot, kadınlarından birine tokat atarak olay yerinden ayrıldı.

21 Nisan’da yaşandığı belirtilen olay, kavga sırasında kaydedilen görüntülerin sosyal medyada yayılmasının ardından duyuldu. Polis olay hakkında soruşturma başlatırken, geçici süreliğine görevden alınan ve ismi açıklanmayan pilotun yeniden uçmaya başladığı belirtildi.

Öte yandan TMZ’ye konuşan bir Delta çalışanı ise yaşananların görüntülenen kısımla sınır kalmadığını belirtti. Hem pilot hem de görgü tanıklarının ifadelerine göre, pilotun kavgaya müdahale etmekte haklı gerekçeleri vardı. Zira pilotun tokat attığı kadın, kavga ettiği kadının boğazını sıkıyordu.

Kadınlar birbirlerinden ya da hava yolu şirketinden şikayetçi olmazken, bazı Delta çalışanlarının kavga sırasında güvenliğin aranmaması nedeniyle olayın doğru yönetilemediği görüşünde olduğu aktarıldı.

Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?
© 2012 İstanbul Post Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle