12 Bin TL Maaşla Eleman Aranıyor

massCivcivlerin cinsiyetini belirleyecek elemanlar arayan kurum, ayda 12 bin TL’lik maaşa rağmen çalışan bulmakta zorluk çekiyor.

İngiltere, Kümes Hayvanları Konseyi tarafından yayınlanan iş ilanını konuşuyor. Yılda 40 bin sterlin (150 bin TL) ücret alacak kişinin civcivlerin cinsiyetlerini belirleme konusunda uzman olması bekleniyor.

Bu pozisyon için gerekli becerilere sahip yeterince eleman bulamayan Konsey, çalışanların günde 12 saat çalışmasını ve her gün yaklaşık 1200 civcivi cinsiyetine göre ayırmasını bekliyor.

Ülke medyasına konuşan İngiltere Kümes Hayvanları Konseyi Genel Müdürü Andrew Large, bu sektörün 100 kişiye iş imkanı sunduğunu ama eleman eksikliğinden dolayı yaklaşık 20 kişilik açık pozisyon bulunduğunu belirtiyor.
“MÜŞTERİ KAYBINA SEBEP OLABİLİR”

Yapılan açılamaya göre söz konusu pozisyon açığı uzun vadede İngiliz şirketlerinin müşterilerini kaybetmelerine bile sebep olabilir.

YÜZDE 97’LİK BAŞARI ORANI BEKLENİYOR

Masa başında oturan çalışanların yumurtadan yeni çıkan civcivleri cinsel organlarına bakarak 3 ila 5 saniye içinde ayırması ve yüzde 97’lik bir başarı ortalamasına sahip olması bekleniyor.

5 Comments