Kraliyet Muhafız Alayı İçin IŞİD Alarmı

İngiltere medyasına göre olası terör tehdidi nedeniyle kraliyet sarayları nöbet tutan muhafız alayı askerlerinin güvenliklerinin sağlanması için yeni önlemler alındığı belirtildi.

Queen Elizabeth II arrives at Horse Guards Parade, London, to attend Trooping the Colour. PRESS ASSOCIATION Photo. Picture date: Saturday June 15, 2013. See PA story ROYAL Trooping. Photo credit should read: Anthony Devlin/PA Wire
Buna göre, askerlerin sarayların avlularının daha gerilerine konuşlandırılmaları, parmaklıkların arkasında nöbet tutmalarına ya da yanlarında terörle mücadele polisleri durmasına karar verildi.

Gazeteler Muhafız askerlerinin kaçırılmasından ya da öldürülmesinden endişe edildiğini yazdı. Kraliyete ait St James’s Sarayı ve Clarence House’da askerlerin demir parmaklıkların arkasında nöbet tutmaya başladıklarını, halka açık olan turistik yerlerde ise silahlı terörle mücadele polislerinin askerlerin yanına konuşlandırıldığını bildirdi.

İngiliz basını, kraliyetin ya da polisin önlemlere ilişkin açıklama yapmadığını ancak Savunma Bakanlığı’ndan bir kaynağın, “Güvenliği her zaman gözden geçiriyoruz. Kraliyet ailesinin güvenliğini sağlamak her zaman çok önemli olmuştur” dediği belirtilfi.

4 Comments

 • Digital Transformation Reply

  18 January 2021 at 03:32

  … [Trackback]

  […] Find More on on that Topic: istanbulpost.com.tr/20693/ […]

 • ADS PS5 manuals Reply

  22 January 2021 at 13:47

  … [Trackback]

  […] Find More Information here to that Topic: istanbulpost.com.tr/20693/ […]

 • Palm Beach Gardens roofing contractor Reply

  15 February 2021 at 15:41

  … [Trackback]

  […] Read More Information here to that Topic: istanbulpost.com.tr/20693/ […]

 • Dwana Ananias Reply

  22 February 2021 at 08:33

  You are a great writer thanx. I love sucking dick btw hmu

Leave a Comment