Adamı Zorla Kaçırıp Kızlarıyla Evlendirdiler!

Hindistan’da Vinod Kumar adında bir adam silah zoruyla kaçırıldı ve kızla zorla düğün yapılıp bir kızla evlendirildi.

İnternette dolaşan video da, 29 yaşındaki Vinod Kumar‘ın bir düğünde damat olduğu ve gözyaşlarına boğulduğu görülüyor. İddiaya göre, Çelik Mühendisi olan Kuma,  ihar eyaletinde bir arkadaşının düğünündeyken başına silah dayanılarak bir gurup adam tarafından kaçırıldı.

Videoya da duyulduğu üzere, düğünde bulunan  akrabaların “Sana düğün yapıyoruz , seni asmıyoruz, neden yüksek sesle ağlıyorsun” dedikleri duyuluyor.

Vinod Kumar, videonun önceki bölümlerinde, annesinin iznini almadığını bu yüzden kızla evlenmeyi kabul etmek istemediğini söylüyor.

Kumar duygularını şöyle dile getirdi: “Düğün sırasında arkadaş olduğumuz halde, bani kaçırıp kızın evine götürdüler, kızın saçlarına kına yapmam için zorladılar. Onu daha önce hiç görmemiştim ve onun kim olduğunu bilmiyordum. ”

Gulf News‘a göre “Pakudua Vivah” olarak bilinen bir ritüel olan zorla evlilik, Bihar‘da yaygın olarak görülüyor. Ajansın bildirildiğine göre uygun damat arayışında olan, ancak ağır çeyiz masraflarını karşılayamayan aileler tarafından gerçekleştiriliyor.

Yerel polisin olayla ilgili bir soruşturma başlattığı bildirildi.

36 Comments