Alcatel Fiyatı Ne Kadar

Alcatel 3v bu yılın başlarında Avrupa’da piyasaya sürüldü, önümüzdeki hafta ABD’de piyasaya sürüleceğine dair haberler çıktı.

Alcatel 3v ‘nin fiyatının ise 149.99 dolar.

Alcatel 3v süper parlak, metal ve camdan yapıldı bu  kaliteli görünmesini sağlıyor. Ön yüzünde, 1080 x 2160 piksel çözünürlükte, modern 18: 9 en boy oranıyla uzun ve dar bir ekrana svar. Arkada, kamera modülünün hemen altında bir parmak izi sensörü mevcut.

Arkadan  bir çift kamera modülü var. Ana shooter 12 MP sensöre sahipken, ikincil kamera sadece 2 MP sensörüyle derinlik algılama görevlerine yardımcı olmak için var. Evet, telefonun bokeh taklit eden portre modu var. Selfie kam 5 MP çözünürlüğe sahip ve kendi flaşı ile destekleniyor.

Donanım söz konusu olduğunda, telefonun kaputunun altında 1.45 GHz’de hummalı bir MediaTek MT8735A dört çekirdekli işlemci bulunuyor. Sadece 16 GB depolama alanı var, ancak microSD kart ve 2 GB RAM ile genişletilebiliyor. Alcatel 3v, mütevazı donanımlarla oldukça iyi bir performans sergileyen 3.000 mAh’lık bir pil ile çalışıyor.

Yazılımın sonunda, Alcatel’in bazı ekstra yazılım özelliklerine sahip Android 8.0 Oreo’ları var. Parmak izi tarayıcı, telefondaki tek biyometrik kilit değil, modaya uygun yüz kilidini açma özelliği de eklenmiş.

Alcatel 3v’nin kilidi açılır ve diğerlerinin yanı sıra GSM taşıyıcıları AT & T, T-Mobile, Kriket, Kablosuz, MetroPCS üzerinde çalışıyor. Gelecek hafta Spectrum Black ile Amazon’da satışa sunulacak ve daha sonra Best Buy ve Walmart mağazalarıda boy gösterecek.

840 Comments