Angelina Jolie’nin Kızı “Bir erkek çocuğu olmak istiyor”

shiBrad Pitt ve Angelina Jolie’nin büyük kızı Shiloh erkek gibi taranmış saçları ve takım elbise giyerek gittiği galada bütün dikkatleri üzerinde topladı.

 
Jolie’nin yönettiği ancak su çiçeği olduğu için katılamadığı Unbroken filminin Los Angeles galasına Brad Pitt üç çocuğunu, anne ve babasını alarak gitti.
Galada Jolie ve Pitt çiftinin diğer çocukları Pax Thien ve Maddox da Shiloh ile bir örnek takım elbiselerle hazır bulundu.Brad Pitt ve üç çocuğunu ünlü aktörün babası William ve annesi Jane de yalnız bırakmadı.

 
Çiftinin biyolojik kızları uzun süredir erkek gibi giyiniyor.Angelina Jolie birkaç yıl önce Vanity Fair dergisine verdiği röportajda Shiloh’nun erkek gibi giyinmekten hoşlandığını söyleyerek “Bir erkek çocuğu olmak istiyor. Saçlarını kısacık kestirdi. Shiloh da tıpkı ağabeyleri Pax Thien ve Maddox gibi erkek olduğunu düşünüyor” demişti.

 
Jolie, kızının bu durumunun kendisini rahatsız etmediğini de sözlerine eklemişti. Çiftin bir yakını Evening Standart‘a Brad Pitt‘in annesi Jane’in Shiloh için yaşıtı olan kız çocuklarının hoşlanacağı türden prenses ya da peri giysileri alna konusunda ısrarcı olduğunu belirterek “Ama Angelina bundan hoşlanmıyor. Bunun Shiloh‘nun tercihine saygısızlık olduğunu düşünüyor” demişti.

 

FFN_KM_Unbroken_Prem_121414_51608719

 

 

256 Comments