Annesiyle Çocukluk Fotoğrafını Paylaştı Ve Öldü!

custom-600px-wide-of-instagram-photo-of-peaches-geldof-and-paul-dataİrlanda asıllı şarkıcı Bob Geldof kızı Peaches Geldof  25 yaşında hayatını kaybetti. Genç Kadının ölmeden kısa bir süre önce Twitter hesabından henüz küçük bir kızken uyuşturucudan ölen annesi ile çekilmiş fotoğrafını paylaştığı  altın da “Ben ve Annem” notunu yazdığı anlaşıldı.hello-cover-2

Geldof, müzisyen Thomas Cohen ile evliydi ve iki oğlu vardı. Peaches Geldof 11 yaşında, annesini aşırı dozda uyuşturucu kullanmaktan kaybetmişti.

Polis  ölümün ani olduğunu ve nedeninin bilinmediğini belirtti.

bob-geldof-with_peaches-billboard-650 (1)Bob Geldof ise kızının ölümüyle ilgili, “Acımız tarif edilemez. Çok güzel bir çocuktu. Bir daha onu göremeyecek olmaya nasıl dayanacağız” açıklamasında bulundu.

1989 doğumlu olan Peaches Geldof, bir dönem moda yazarlığı ve modellik yapmıştı. Geldof’un uyuşturucu bağımlısı olduğuna dair daha önce İngiliz basınında haberler çıkmıştı.

62 yaşındaki Bob Geldof şarkıcılığının yanı sıra birçok ülke yararına düzenlediği konserlerle siyasi aktivist olarak da tanınıyor.

4 Comments