Balıkçılar Sahilde Buldukları Şeyi Melek Sandılar Ama Şok Oldular

Endonezya’nın adalarından birinde kıyıya vuran şişme kadını, ‘cennetten düşmüş melek’ sanan köylüler, alıp evlerine götürdü. Balıkçılardan biri annem evdeki kumaşlardan kıyafet dikti giydirdik dedi. Olay duyulduktan sonra medyanın ilgisi ve araştırmalrı üzerine  işin gerçek rengi anlaşıldı. Olay araştırılınca bebeğin melek değil  şişme kadın olduğu ortaya çıktı.Chg4Gq8U0AAtGma

Güneydoğu Asya ülkesi Endonezya’nın adalarından birinde balıkçılık yapan 21 yaşındaki Pardin, kıyıya vurmuş ve kadın bedenine benzeyen bir cisim gördü. Bunun ‘cennetten düşmüş bir melek’ olduğunu düşünen Pardin, şişme bebeği’ köyüne götürdü. Olay yerel medyada ‘melek çocuk üzerinde sadece beyaz bir bez parçasıyla yüzü koyun şekilde ağlarken bulundu’ ifadeleriyle haberleştirildi.

hhh

Meleğe saygılarını göstermek isteyen Endonezyalı köylüler, bebeği giydirdiler, her gün de kıyafetlerini değiştirdiler.

Olay, Endonezya haber sitesi Detik ve Fransız haber ajansı AFP’nin de ilgisini çekti. Gazetecilerin araştırması sonucunda kıyıya vuran ‘meleğin’ aslında seks oyuncağı olarak kullanılan bir şişme kadın olduğu tespit edildi.

Yerel polis müdürü Heru Pramukarno, bulunanın şişme kadın olduğunu doğruladı. Şişme kadının, ada yakınlarından geçen bir gemiden atıldığı sanılıyor.

228 Comments