breaking news New

Başbakan İtiraf Etti: 40 Yıl Karımı Başka Bir Kadınla Aldattım

-helmut-kohlAlmanya eski Başbakanı Helmut Schmidt, karısı Loki’yi 40 yılı aşkın süreyle başka bir kadınla aldattığını itiraf etti.

 
Hayatını anlattığı ’Şunu da belirtmek isterim ki’ adıyla çıkacak yeni kitabında “Başka bir kadınla ilişkim vardı” sözleriyle yaşadığı yasak ilişkiyi açıklayan Helmut Schmidt, 68 yıl evli kaldığı karısı Loki’yi bir başka kadınla kırk yılı aşkın süreyle aldattığını kamuoyuyla paylaştı.

Stern dergisinde yer alan ve birkaç güne kadar piyasaya çıkması beklenen kitapla ilgili haberde Schmidt, ayrıntıya girmemekle birlikte, ilişkisinin 60’lı yılların sonu, 70’li yılların başında yaşandığını belirtiyor.

Stern’de Online’de yeralan haberde, Başbakan olunca ilişkisini bitirdiği belirtilen Helmut Schmidt’in sevgilisi ile iletişimi kesmediği ve iki yıl önce ölen dostunun cenaze törenine de katıldığı yer alıyor.

3 Comments

 • look at these guys Reply

  05 January 2021 at 07:44

  … [Trackback]

  […] Read More Information here on that Topic: istanbulpost.com.tr/basbakan-itiraf-etti-40-yil-karimi-baska-bir-kadinla-aldattim/ […]

 • Blue-ox BX88185 manuals Reply

  20 January 2021 at 16:59

  … [Trackback]

  […] Info on that Topic: istanbulpost.com.tr/basbakan-itiraf-etti-40-yil-karimi-baska-bir-kadinla-aldattim/ […]

 • Philips FC9329/09 manuals Reply

  21 January 2021 at 09:51

  … [Trackback]

  […] Here you will find 1245 additional Info to that Topic: istanbulpost.com.tr/basbakan-itiraf-etti-40-yil-karimi-baska-bir-kadinla-aldattim/ […]

Leave a Comment