Benan Kepsutlu: Dövdü Bebeğim Düştü

Benan Kepsutlu, geçen yıl  İstanbul İstihbarat Şube Müdürü Özgür Taşdemir’den görkemli bir düğünle evlenmiş bu düğün bir çok siyasetçiyi de bir araya getirmişti. Kepsutlu insanın kanını donduran iddialarla boşanmak için dava açtı.

Habertürk spikeri Benan Kepsutlu, geçen yıl evlendiği İstanbul İstihbarat Şube Müdürü Özgür Taşdemir’den boşanmak için dava açarken, dilekçesinde eşinin kafasına silah dayadığını, ayrılması durumunda ölümle tehdit ettiğini öne sürdü.

Nikahtan 3 ay sonra görevden alınarak müdüriyet emrine çekilen Özgür Taşdemir, Kepsutlu’nun iddiaları üzerine açığa alındı. Hürriyet’in haberine göre; Benan Kepsutlu’nun avukatı açtığı davanın dilekçesinde şu iddialarda bulundu:

“Müvekkilim, evlendiği günden beri eşinden psikolojik, sözlü ve fiziksel şiddet görmektedir. Eşinden gördüğü şiddet nedeniyle çoğu zaman programlara çıkamamış, öğretim görevlisi olduğu kurumda da derslere girememiştir. Vücudunun çeşitli yerlerinde morluklar oluşan, kolu kırılan müvekkilin koluna hastanede platin takılmıştır. Müvekkilin gördüğü şiddet nedeniyle bebeği karnında ölmüştür. Bebek 4 aylık olması nedeniyle ancak kürtaj yoluyla alınmıştır. Hasta yatağında darp edilen Benan Kepsutlu’nun saçlarından tutan davalı koca, kolundaki serum girişini çıkartmaya çalışmıştır. Davalı, koruma kararı çıktıktan sonra müvekkili tehdit etmeye, mesaj atmaya, aramaya devam etmiştir. Davalının 1 milyon lira tazminatın yanı sıra aylık 20 bin lira tedbir nafakasına hükmedilmesini ve mal varlığına tedbir konulmasını istiyoruz.”

7 Comments

 • check out the post right here Reply

  05 January 2021 at 04:44

  … [Trackback]

  […] Read More Info here to that Topic: istanbulpost.com.tr/benan-kepsutlu-bosanma-dilekcesinde-korkunc-iddia-dovdu-bebegim-dustu/ […]

 • fake rolex Reply

  07 January 2021 at 08:40

  … [Trackback]

  […] Find More here on that Topic: istanbulpost.com.tr/benan-kepsutlu-bosanma-dilekcesinde-korkunc-iddia-dovdu-bebegim-dustu/ […]

 • Tow Truck Euclid OH Reply

  15 February 2021 at 12:07

  … [Trackback]

  […] Info on that Topic: istanbulpost.com.tr/benan-kepsutlu-bosanma-dilekcesinde-korkunc-iddia-dovdu-bebegim-dustu/ […]

 • sextuplets today Reply

  27 February 2021 at 22:20

  … [Trackback]

  […] Info on that Topic: istanbulpost.com.tr/benan-kepsutlu-bosanma-dilekcesinde-korkunc-iddia-dovdu-bebegim-dustu/ […]

 • Marcostuh Reply

  05 March 2021 at 00:00

  tadalafil: http://tadalafilonline20.com/ generic tadalafil united states

 • replica.is Reply

  06 March 2021 at 10:18

  appropriate post, i love it

 • replica is Reply

  08 March 2021 at 15:41

  appropriate content

Leave a Comment