Bitcoin’de Son Durum Ne?

Bitcoin fiyatları, salı günü öğleden sonra yükseldi ve sanal birim bir önceki seansın keskin ralli süresini uzattı.

1 nolu dijital para birimi,% 10’a yakın bir oranda eklenmiş ve bu rakam, psikolojik 7,000 dolar seviyesinin ve 50 günlük hareketli ortalamanın (yakından izlenen bir momentum göstergesi) geri getirildi. 12 Nisan’dan bu yana bugünkü hamle, daha yüksek bir seansın en büyüğü oldu.

Bitcoin artık dört kez ardı ardına kazanan kazanma seansını takip ediyor ve  ilk kez 2018’den beri bunu başardı.

Tek bir bitcoin BTCUSD,% + 2.25 şimdi Pazartesi günü sabah saat 5’ten% 10.3 daha yüksek işlem görüyor. Kraken cryptoexchange’de Doğu Saati 7,346,70 dolardan.

Bu sabahın erken saatlerinde bir analist, dijital para için madeni olan bilgisayarlar sayesinde, servetlerin bitcoin sahipleri için değişmek üzere olduğunu tahmin etmişti.

“Fiyat 6,715 dolardan ‘dan işlem görüyor ve bugüne kadar neredeyse% 53.07 seviyesinde. Ancak, gelgitin bitcoin açmak üzere olduğunu düşünüyorum ve büyük bir hamle görmeden çok uzun sürmeyecek, ”diye yazdı Think Market U.K.’nın baş pazar analisti Naeem Aslam.

“Kanıtlar, sürekli olarak artan, yani madencilerin hala çok yoğun olduğu ve fiyatın artacağı görüşünü benimseyen karma oranlardadır” dedi.

Bitcoin, diğer şifrelemelere benzer şekilde karmaşık hesaplamaları çözerek sanal olarak çıkarılıyor. Karma oranı, bu şifreleme bulmacalarının çözüldüğü ve ödüllerin, yeni bitcoin veya diğer dijital varlıklar biçiminde madenciler olarak adlandırıldığı oran anlamına geliyor

Finansal İstikrar Kurulu (FSB) Salı günü kripto para birimlerini izlemek için bir çerçeve yayınladı. İngiltere Merkez Bankası Başkanı Mark Carney tarafından yönetilen mali gözlemci olan FSB, kripto para birimlerinin “şu anda küresel finansal istikrar için önemli bir risk oluşturmadığını” söyledi.

FSB, potansiyel bankaların dijital para birimleri sonucu sahip olabileceği verileri toplamak için Bankacılık Denetim Komitesi Basel Komitesini devreye aldıklarını ekledi.

Raporda bomba yokken, bir finansal danışmanlık firması olan DeVere Group’un kurucusu ve CEO’su Nigel Green, raporun dijital para endüstrisi için daha fazla doğrulama olduğunu söyledi.

“Para dünyası temelde değişti  ve bazı kripto kyniklerinin istediği şeye rağmen, geriye gitmeyecek ve olmayacak. Bu nedenle, FSB’nin bu sektördeki proaktif ve olumlu çalışmaları için mücadele edilmeli ”dedi.

Altinlerin ya da bitcoin dışındaki dijital para birimlerinin görüldüğü güne yavaş bir başlangıçtan sonra, lag, büyük alt kodlar Salı öğleden sonra işleminde yeşil renkte.

Ether ETHUSD, +% 1.54, 506.56 $% 6.5, Bitcoin Cash BCHUSD, + 3.32% oranı 8.60.30%, Litecoin LTCUSD,% 3.74,% 7, son işlem 88.64 ve Ripple XRP coin XRPUSD, +1.54 % 51, 51 sent% 8.6 daha yüksek işlem görüyor.

Bitcoin vadeli işlemlerde, Temmuz XBTN8 için Cboe Global Markets Inc.,% + 2.35% 7,332.50 dolar ve karşılaştırılabilir CME Inc. Temmuz ayı sözleşmesi BTCN8,% + 2.81% Salı günü% 9.5 artarak 7,305 dolar seviyesinde gerçekleşti.

 

158 Comments