Brigitte Nielsen 54 Yaşında Hamile! Kendi Yumurtası mı?

Brigitte Nielsen, Red Sonja’nın yıldızı, Beverly Hills Cop II ve son zamanlarda The Surreal Life’ın , 54 yaşında ki yıldızı hamile olduğunu açıkladı.

Danimarkalı-İtalyan asıllı 54 yaşında  oyuncu beşinci kez hamile olduğunu, sosyal medya gönderileriyle duyurdu. Pazartesi günü beyaz bir bluz ve pembe kazaklı bebeğin yumruğunu gururla gösteri  ve, “aile büyüyor.” Dedi.

Beş kez evlenen Nielsen,dört erkek çocuk annesi: Raoul Meyer Jr. 23, Douglas Meyer, 25, Killian Marcus Nielsen, 28 ve Julian Winding, 34. B

Ünlü yıldızın hayranları sosyal medyadan, tebriklerini iletip, sorular sordular.

N_f_silva adlı bir hayranıu duyguları paylaştı ve şunları yazıdı, “Bana umut veriyor !!!!!!! 44 yaşındayım ve daha çok çocuk istiyorum !! Doğal yollardan mı hamile kaldın ??? ”

Birçok insan Brigitte Nielsen’un 54 yaşında nasıl hamile kaldığını bilmek istedi.

Jinakolog, “Sağlıklı bir bebek için en iyi dileklerimle, kendi yumurtanızın olup olmadığını bilmek isterim” diye sordu.

Tatichristofferson adlı bir hayranı, Vay be Sen çok cesursun! Bunun nasıl mümkün olduğunu söyleyebilir misiniz? Çocuk sahibi olmayı asla planlamamıştım ve “36 yaşından sonra çok yaşlı ve güvensiz” demişti, tatichristofferson yazmıştı.

Kadınlar 40 yaşın üstündeyken doğal olarak gebe kalıyorlar, ama “çok da ihtimal dışı değil” diyor Columbia Üniversitesi Tıp Merkezi’nde obstetri ve jinekoloji profesörü olan Zev Williams, “Aslında, 40 yaşın üzerindeki kadınlar, hamileliğin mümkün olmadığına inadığı için istenmeyen gebelikler yaşayabiliyorlar.”

Ancak, gebe kalma şansı normalde 42 ve 43 yaşlarında düşer. “Bu doğurganlık belirli bir yaşta kaybolmaz, aksine düşüş yavaş bir süreçtir” diyor Williams. “28 yaşında bir kadın için, embriyolarının yaklaşık yüzde 25’i kromozomal olarak normal ve 44 yaşında bir kadın için bu sayı yüzde 90’a düşüyor”

45 yaşındaki bir kadının kendi yumurtalarını kullanarak% 1’den daha az hamile kalma şansı olduğu düşünüldüğünde, muhtemelen Nielsen’ın yumurtadan çıkmayı içeren bir süreç olan in vitro fertilizasyon (IVF) gibi bir tür doğurganlık yardımına sahip olması muhtemeldir. Bir çiftten (veya donörlerden) spermleri bir laboratuvarda birleştirerek ve ardından uterusa aktarır. Ayrıca yıllar önce yumurtalarını dondurmuş olabilir; Daha sonra çözülür, döllenir ve rahmine aktarılırlar, bu yüzden esasen genç yumurtalarını kullanmış oluyor.

1 Comment