Brooke Shields 52 Yaşında Bikiniyle Poz Verdi

Brooke Shields, her yaş ve yaştan vücut tipine kadar, “herkes için Mayo” sloganıyla yola çıkan reklam çekinde boy gösterdi.

 

Mayo firması en son “Power Suit” başlıklı kampanyasında, marka 30 ila 67 yaşları arasındaki kadınlar için  koleksiyon çıkardı. Yeni reklamlarda, efsanevi model Brooke Shields yer aldı.

52 yaşındayken, model , oyuncu b fotoğraflardaki  bikiniyle bu 50 yaşından sonra da bir kadının ne kadar fit ve cazibeli olduğunu gösterdi. Hem grup fotoğraflarında hem de kendi kişisel çekimlerinde görünen Shields,  kırmızı bir bikini giysi.

Brooke Shields vücuduyla ilgili  her zaman kendinden emin olmadığını söyledi.

Shields, “Sürekli  böyle objektiflerin karşısında büyümek , görünüşüm hakkında güvensiz hissetmemi sağladı … Ve şimdi, 50 yıl sonra, vücudumu gösterip kusurlarımı da saklandığımı rahatlıkla söyleyebilirim.” Shields, markanın açıklamasında şöyle demişti: “Bunu gerçekleştirmeye gelen bu kadınlarla paylaşmayı çok sevdim.

Brooke Shields, farklı mesleklerden gelen, farklı yaşlardaki ve farklı vücut tiplerine sahip olan kampanyada yer alan beş kadından biri oldu.  67 yaşındaki profesyonel yüzücü Pat Gallant Charette, 30 yaşındaki ünlü yıldız Angela Simmons, 37 yaşındaki hemşire pratisyen Katie Duke ve 30 yaşındaki Ashley Graham, Mayo’lar için poz veren isimler oldu.

 

1,207 Comments