Bu da Rus Kim Kardashian!

 


Rus model Anastasya Kvitko, ABD’li show yıldızı Kim Kardashian’a benzeyen vücut hatlarıyla sosyal medyada adından söz ettiriyor. Sputnik’e konuşan Rus model, görünüşü için neler yaptığını anlattı.

Rusya’nın Kaliningrad kentinden olan ve şimdilerde Miami’de yaşayan Anastasya Kvitko, Rus medyası tarafından keşfedilmesinin ardından büyük ilgi topladı. ‘Belfie’leriyle (arkadan çekilen özçekimleriyle) ünlenen Kvitko, Sputnik’e yaptığı açıklamada, modellik kariyerine 17 yaşında başladığını söyledi.

ABD’li reklam şirketlerinden çok fazla iş teklifi aldığını belirten Kvitko, kariyerinin ve popüleritesinin daha da büyüyeceğine inandığını ifade etti.

‘KIM KARDASHIAN BENZETMESİNİ İNTERNET KULLANICILARI YAPTI’

Vücut hatları nedeniyle ünlendiğini düşündüğünü belirten Rus model Kim Kardashian benzetmesini internet kullanıcılarının yaptığını söyledi.

​Kvitko ayrıca bir kadının nasıl olması gerektiği sorusunu da, “Modern bir kadın her şeyiyle mükemmel olmalı. Ona değer verilmeli. Kadın iç dünyasının yanı sıra hem sağlığına hem de görünüşüne dikkat etmeli” dedi.

‘DOĞAL OLMAKTAN YANAYIM’

Doğal olmaktan yana olduğunu belirten Kvitko, “Görünüşüm için yalnızca spora para harcıyorum ve vaktimin çoğunu spor yaparak geçiriyorum. Vücudumun hiçbir yerini değiştirmeyi planlamıyorum ancak estetik ameliyata da olumsuz bakmıyorum. Bence bir insanın eksiklikleri varsa ve daha mutlu olacaksa estetik ameliyat olmalı. Ben mükemmel olduğumu düşünüyorum” diye konuştu.

467 Comments