Cem Yılmaz Defne Sam Yeliş İçin Eşek Sütü Sabunu Kullanmaya Başladı

Cem yılmaz spiker  Defne Samyeli ile Bodrum Cennet Koyu’na teknesinde günü gün ediyor. Bu arada yeni sevgilisine daha çekici görünmek isteyen ünlü komedyenin eşek sütü sabunu kullandığı ortaya çıktı.

Sevgilisi Defne Samyeli ile Bodrum’daki bir doğal ürünler dükkânına giden ünlü komedyen, kendisi için beş kalıp eşek sütü sabunu aldı.  Sabunların tanesi ise tam  65 TL ,  Bu sabun  cildi nemlendiren, kırışıklıkları gidermeye, cildin sıklaşmasına ve yaşlanmasının gecikmesine yardımcı oluyormuş.

Habertürk Gazetesi’nden Esin Övet’in “Cem’e 65 TL’lik Eşek Sütü Sabunu” ile ilgili ilgin bir yazı kaleme aldı işte o yazı:

“Biz kadınlar güzellik uğruna Ay’a çıkarız malum ama son yıllarda erkekler de güzelliklerinden ve bakımlarından ödün vermiyorlar. Nerede güzellik konusu açılsa erkekler de kulaklarını kabartıyorlar hemen. Artık erkeklerin de gece-gündüz kremleri çantalarından eksik değil. Mesela botokslarını da hiç ihmal etmiyorlar.

Önceki gün Bodrum’da Işıl Tan’ın meşhur Hatice Teyze Doğal Ürünler Dükkânı’na uğradım. Derde deva sabunlarına yenilerini eklemiş. ‘Bu ne, ne işe yarıyor? Narlı, kabaklı sabun mu?’ derken, öğrendim ki benden bir gün önce taze âşıklar Cem Yılmaz’la Defne Samyeli gitmiş Işıl’a. Merakla ‘Defne hangi sabunları aldı?’ dedim. Malum Defne’nin kullandığı ürünleri sorguluyorum. En çok sabunu ve kremi Cem almış. Buyurun işte. Erkekler daha ilgili diyorum anlamıyorsunuz.

Yılmaz 4 kalıp eşek sütü sabunu ve gül suları satın almış. Tabii bunun yanında ‘Bayram geliyor’ diyerek lokumlar ve reçeller de satın almayı ihmal etmemiş. Bu arada eşek sütü sabunu 65 TL’ymiş.

Eşek sütü sabunu kırışıklıkları gidermeye, cildin sıkılaşmasına, dolgunlaşmasına, nem oranının artmasına ve cildin yaşlanmasının gecikmesine yardımcı oluyormuş. Öte yandan güneş lekelerini yok etmekte de etkiliymiş. Sedef ve egzama tedavisine yardımcı oluyormuş. Eşek sütünde E vitamini çok yüksek. Yüksek kalsiyum ve daha az yağ içeriyor. Ayrıca daha genç görünmenizi sağlayan doğan bir retinole sahip.”

673 Comments