Cinsiyet Değiştirip Kadın Olan Selin Ciğerci Hangi Takımın Yengesi?

 

Eskiden adı Okan’dı. Şimdi Selin Ciğerci. Cinsiyet değiştirme ameliyatı ile kadın olan sosyal medya fenomeni Selin Ciğerci’nin Diyarbekirsporlu futbolcu Gökhan Çıra ile birlikte olduğu ortaya çıktı. İkilinin aşkları sosyal medyadaki fotoğraflar yüzünden gün yüzüne çıktı.

Güneydoğu Spor Yazarları Derneği, bu ilişkinin ortaya çıkmasının ardından Diyarbakirsporlu futbolcu Gökhan Çıra ve transferini gerçekleştiren yöneticileri yerden yere vurmuş ve “Takımdan kovun” açıklamasını yapmıştı.

Gökhan Çıra, baskılara dayanamayarak takımdan ayrıldığını açıkladı. Gökhan Çıra,

“Bugün itibarıyla Diyarbakirspor Kulübü ile yollarımızı ayırmış bulunmaktayım. Diyarbekirspor’da az forma şansı bulduğu için ayrılmak istediğimi yönetime bildirdim. Karşılıklı anlaşarak yollarımızı ayırdık. Şampiyonluk yolunda Diyarbekirspor’a başarılar dilerim.” Dedi

Diyarbakirspor’da top koşturan 21 yaşındaki futbolcu Gökhan Çıra’nın, sosyal medya fenomeni Selin Ciğerci ile aşk yaşadığı sosyal medyada paylaştıkları fotoğraflardan ortaya çıktı.

Selin Ciğerci, cinsiyet değiştirme operasyonu yaşamadan önce adı Okan’dı. DJ’lik yapan Ciğerci’nin babası da ünlü bir hazır giyim markasının sahibi. Sosyal medyada 750 bin takipçisi bulunan Ciğerci, daha önce “futbolcu sevgilim oldu” diye açıklama yapmıştı.

42 Comments