CNN’de Kim Kardashian’a Soğuk Duş: Trump Seni “Kullandı mı?

Kim Kardashian dün gece CNN’in canlı yayınına katıldı ve cezaevinde bulunan 63 yaşındaki Alice Marie Johnson için Beyaz Saray’a yaptığı ziyaret hakkında konuştu.

Kim Kardashian geçtiğimiz günlerde, uyuşturucu suçundan dolayı hapis cezasına çarptırılan, 63 yaşındaki Alice Marie Johnson’ın affedilmesi için, ABD başkanı Donald Trump’u Oval Ofis’de ziyaret  etmişti.

Kim Kardashian CNN‘de katıldığı programda hiç beklemedi bir soru ile karşılaştı, Van Jones, Trump’ın siyasi piyonu olabileceği fikri konusunda nasıl hissettiğini sordu ve Kardashian kısa bir şok geçirdikten sonra, bu dava ile ilgili aylardır çalıştığını söyleyerek kendini savundu.

“Daha önce bunun üzerinde çalışıyordum. Kullanıldığımı sanmıyorum, en azından sesimi duydu(Trump) beni anladı. İşi hallettik. Beni gerçekten ne için kullanmış obilir ki? ”

Jones,”Sosyal medyadaki pek çok kişi, Beyaz Saray ziyaretini, Trump’a  onay gibi hissettiğini yazdı. Trump senin ziyaretinle kendini  meşru göstermeye çalıştı yorumları yapıldı” Dedi.

Ayrıca Van Jones “Bence Kanye bu şekilde meşruiyetini zaten vermişti,” dedi. Kim Kardashian‘ın eşi Kanye West daha önce  Trump ile bir araya gelmekle kalmamış, Nisan ayında bir de başkanı öven tweet atmıştı.

Kim Kardashian,  “AliceMarie Johnson serbest kalmasıyla ilgili gösterdiği çabasının, hayatında  hatırlayacağı en içten  deneyim olduğunu söyledi. “

Kardashian. “Hatırlıyorum, kocamla telefonda konuşuyordum bir çağrı geldi ve dedim ki, ‘Bekle bebeğim, seni geri arayacağım ve telefonda başkanının olduğunu söyleyen hattaki bir sekreterdi, Başkan Önünde kağıtlar olduğunu ve imza attığını söylediğinde, kalbim hızla çarptı.”

55 Comments