Cumhurbaşkanı “Saray”da Gizli Harem Kurmuş!

_hollandeCloser dergisi, bugünkü sayısında  Fransa Cumhurbaşkanı François Hollande’nin  Aktrist julie Gayet ile ilişkisinin yeni olmadığını, 2 yıldır sürdüğünü açıkladı. Trierweiler’in ise bunu yaz tatilini ve yılbaşı gecesini yalnız geçirmesinin ardından anladığını ancak Hollande’ı yeniden kazanmak için mücadele verdiğini yazdı.

Hollande, çok yaralansa da Closer dergisi aleyhinde dava açmayacağını duyurmuştu. Ancak yeni sevgili Gayet, özel hayata müdahaleden 50 bin euroluk tazminat davası açtı. Closer ise davaya daha sert vurarak yanıt verdi. Dergi, kapaktan yeniden aynı konuyu işleyerek, çiftin 2 yıldır sürdürdükleri yasak aşkın tüm detaylarını aktardı. İşte Hollande-Gayet-Trierweiler üçgeninde olanlar:

Hollande ve Gayet, 2012 seçimlerinden bir yıl önce Hollande’ın seçim kampanyası sırasında yakınlaştılar. Gayet, kampanyası boyunca Hollande’ın yakınında yer aldı ancak gazeteci sevgili Trierweiler Hollande’ın bütün gezilerinde yanında olunca zorlandılar. Seçimi kazandığı 6 Mayıs gecesi Hollande, Valerie ile sahneye çıkınca, aynı anda Cannes Film Festivali’nde olan Gayet, gözyaşlarına boğuldu. Yakınları kötü göründüğünü söyledi. Bu ilişkinin delili olarak da Hollande, Gayet ve Holland’ın eski sevgilisi Trierweiler aynı karde gösteren bu resim yayınlandı

BeKjgnYCcAAa0qo

1 Comment