Cumhurbaşkanın Hanım Arkadaşı Terketti Yaş Gününü Ailesiyle Kutluyor!

julie_2586Fransa Cumhurbaşkanı François Hollande 60 yaşına basıyor.

Geçtiğimiz günlerde kendisinden yaşça epey küçük sevgilisi ile zamanda evlenecekleri öne sürülemiştü ama çiftin ilişkisinin sonlandığı ortaya çıktı. Ayrılığın nedenini ortaya koyan fotoğraflar ise Korsika Adası’nda çekildi. Gayet, birlikte tatile çıktığı yeni sevgilisiyle görüntülendi.

Hollande doğum gününü aile çevresinde ve en yakın arkadaşları ile kutlayacak. Kutlamanın nerede yapılacağı ise gizli tutuluyor. Paris’te François Hollande’nin moralinin pek yerinde olmadığı, onun reytinginin anti rekorlar kırdığı, ülkedeki ekonomik durumun ise daha kötüye gittiği belirtiliyor.
Fransızlar onların cumhurbaşkanının hayatındaki en üzücü doğum günü olabileceği konusunda şaka yapıyorlar, ancak çok az kişi onun için üzgünlük hissediyor. Araştırma raporuna göre, Cumhurbaşkanı olarak François Hollande’nin faaliyetlerini onaylayan vatandaşların oranı sadece %20 olurken, bu hemen hemen anti rekor özelliği taşıyor. Bu nedenle hiçbir muhteşem kutlama ve yurtdışı seyahati düşünülmüyor.
Hollande 60.yaş gününde sakin ve mütevazi bir şekilde kamuoyundan gizlenir gibi Paris’ten yarım saatlik mesafedeki cumhurbaşkanlığı yazlığında bulunacak.

Julie-Gayet-1C

44 Comments