Daha Genç Görünmenin Yolları

lllllGenç bir görüntüye nasıl sahip olunabilir? Daha genç görünmenin yolları ve sırları nelerdir? Her daim genç kalabilmek mümkün mü?

 

Genç görünmek için beslenme alışkanlıklarınızdan tutun da uyku düzeniniz, giyim tarzınız, saçlarınız, hatta saçlarınızın rengine kadar birçok açıdan dikkat etmeniz gereken şeyler vardır.

Genç görünmenin ilk şartı zayıf olmaktır. Bu zayıflık aşırı bir zayıflık değildir. Çok kilonun sizi yavaşlatacağını ve yaşlı göstereceğini unutmayın. Hareketli olduğunuzda kendinizi psikolojik olarak da genç hissedersiniz.

Beslenmenize dikkat etmelisiniz. Bol vitamin ve mineral almaya çalışın. Cildinizi bu sayede hem içerden besleyin hem de bakımlarla dışarıdan da destekleyin.
Genç görünmek için nasıl giyinmeli?

Giydiğiniz kıyafetler ve makyaj da önemlidir. Teninizi solgun ve cansız gösteren renkleri kullanmayın. Bu renkler sizi yaşlı gösterecektir. Gri, siyah ve kahverengi gibi klasik renklerin dışına çıkarak daha canlı ve açık renkleri kullanmalısınız. Size en çok yakışan saç modellerini tespit edin ve bu modelleri kullanın.
Omuz hizasındaki düz veya dalgalı saçlar daha genç gösterir. Yüzünüze yakıştığını düşünüyorsanız kakül kullanmak da genç görünmenizi sağlar. Bu sayede alnınızdaki kırışıklıkları kapatabilir ve en az 10 yaş daha genç görünebilirsiniz.

İçinizdeki enerjiyi hissedin, mutlu olun ve genç kalın.

Kadınx

523 Comments