Donald Ve Melania Trump Aynı Yatakta Yatmıyor

ABD medyası yine Başkan Donald Trump ve eşiyle ilgili bomba gibi bir dedikodu ortaya attı. İddiaya göre Donald ve Melania Trump ayrı yataklarda yatıyor.

Başkan seçildikten sonra, 70 yaşındaki Donald ve 46 yaşında ki eşi Melania Trump‘ın evlilileriyle ilgili çok sayıda spekülasyon yapıldı. Medyada yer alan bazı görüntüler Trump ve First Lady arasındaki ilişkinin kanıtı olarak gösteriliyor. Bu görüntülerde ikilinin birbirinden uzak durduğu, Melania Trump‘un kocasının kendisine dokunmasından rahatsız olduğu şeklinde.

Ayrıca First Lady Melania‘nın kasıtlı olarak kocasını her gün görmemek için, oğlu Barron’un okulunu bahane ederek, Beyaz Saray’a taşınmadığı, Başkan eşinden yüzlerce kilometre uzakta başka bir şehirde New York‘ta yaşadığı da belirtiliyor. Çiftin evlilikleriyle ilgili dedikoduların ayyuka çıkması üzerine, Melania’nın Haziran ayında oğlunun okulu tatil olduktan sonra Washington’a Beyaz Saraya taşınma kararı aldığı söyleniyor. Yine söylentilere göre Trump çiftine yakın bir kaynak “Geceyi asla birlikte geçirmezler” diyor. Başka bir kaynak ise ayrı yatak odaları olduğu, aynı odayı paylaştıkları durumlarda bile ayrı yataklarda uyuduklarını söylüyor.

2016 GQ dergisine bir demeç veren “Melania Trump “Evlilikte başarının anahtarı ayrı banyodur” dedi. ABD’nin First Lady’si o günlerde kocasıyla ayrı yatak odalarının olduğu yönünde bir açıklama yapmıyor.

İşte Doanald ve Melania Trump’ın mutlu bir evliliklerinin olamadığını iddia eden videolardan biri:

22 Comments