Dünya Devinin CEO’su “Bırakalım Ortadoğu’da İsrail hariç herkes birbirini öldürsün”

Sony Chief Executive Officer Kazuo Hirai Speaks At Sony IR DayGeçtiğimiz günlerde Wikileaks tarafından 30 bin Sony belgesi yayımlanmıştı. Bu belgeler arasındaki bir mail şirketin Ortadoğu’ya yaklaşımını ortaya koydu.

 
Wikileaks tarafından yayımlanan Sony belgeleri, şirketin CEO’sunun “petrole ihtiyacımız yok” diyerek, Ortadoğu için İsrail dışında “bırakalım herkes birbirini öldürsün” dediğini ortaya çıkarttı.

 
Lynton ayrıca, “petrole ihtiyacımız yok ve uçurumun kenarındaki uluslar arasında aracılık yapmak için çabaya değiyor mu emin değilim” diyerek “burada Amerika için bir rol var mı bilmiyorum” diye ekliyor.

“Yahudi devleti etrafındaki herkes birbirini öldürsün ve onlar kendilerini yorduktan sonra parçaları toplayalım” diyen Sony CEO’su, pek çok İsrail yanlısı mail daha atıyor.

 
Bir mailinde bir filme Natalie Portman’ı da dahil edeceğini söyleyerek, onun “İsrail’de bir film çektiği ve orasıyla çok ilgili olduğu”nu vurguluyor.

2 Comments

 • replique montre Reply

  24 January 2021 at 05:50

  … [Trackback]

  […] Find More to that Topic: istanbulpost.com.tr/dunya-devinin-ceosu-birakalim-ortadoguda-israil-haric-herkes-birbirini-oldursun/ […]

 • binance website Reply

  20 February 2021 at 04:35

  … [Trackback]

  […] Here you can find 2483 additional Info on that Topic: istanbulpost.com.tr/dunya-devinin-ceosu-birakalim-ortadoguda-israil-haric-herkes-birbirini-oldursun/ […]

Leave a Comment