Dünyaca Ünnlü Moda Devinden Tesettür Koleksiyonu Fiyatlar 7 Bin Dolar…

Dünyaca ünlü İtalyan moda devi Dolce & Gabbana bir ilke imza atarak tasettürlü Müslüman kadınlar için koleksiyonu üretti.
Milano merkezli moda evinin Orta Doğu piyasası için tasarladığı koleksiyonda, markanın klasikleşen işleme ve çiçek desenleri uzun elbise, pardesü ve baş örtüleriyle buluşturuldu.

d6

Dolce & Gabbana tesettürlü kadınlar için ürettiği koleksiyonu bu senenin Ekim ayında piyasaya çıkaracak. İtalyan çizgilerinin muhafazakar tarzla birleştiği koleksiyonda birbirinden şık pardesü, abiye ve başörtüler bulunuyor. Koleksiyonda zıt ve baskın renklerin hakim olduğu görüldü.

FİYATLARI 7 BİN DOLARA KADAR ÇIKIYOR

Moda severler Dolce & Gabbana’nın bu yeni koleksiyonundaki her bir ürüne 695 dolar ila 7 bin dolar arasında değişen fiyatlarla sahip olabilecek.

“ORTA DOĞU BENİ BÜYÜLÜYOR”

Dolce & Gabbana’nın (D&G) kurucularından Stefano Gabbana da dün Instagram hesabından koleksiyonun fotoğraflarını “dolce&gabbana abaya koleksiyonu” etiketiyle paylaştı.

Gabbana, geçen Temmuz ayında yaptığı bir açıklamada “Orta Doğu beni büyülüyor” diyerek abaya ve baş örtüsü içeren bir hazır giyim koleksiyonu üzerinde çalıştıklarını söylemişti.

d5

 

d1

d1d2

d3

 

 

 

 

9 Comments