Eski Sevgilisine 10 Milyon Dolarlık Sus Payı!

jennifer-lopez-ama--aJennifer Lopez; yollarını ayırdığı sevgilisi Casper Smart’a, kendisi hakkında bildiklerini medyaya anlatmaması için 10 milyon dolar ödemeye hazırlandığı söyleniyor.

Jennifer Lopez 2.5 yıl birlikte olduğu sevgilisi ile dansçı sevgilisi Casper Smart ile yolunu ihanet nedeniyle kısa süre önce ayırmıştı. Ünlü şarkıcı, ayrılığın ardından Smart’a aldığı pahalı hediyeleri geri istememişti. Ancak eski sevgilisinin kendisi hakkında bildiklerini basına sızdırmasından endişe eden Lopez’in, Smart’a 10 milyon dolar ödeyeceği iddia ediliyor.

Smart’ın kendisini terk eden ünlü şarkıcıdan intikam almak ve yakaladığı şöhreti kaybetmemek için her yolu deneyebileceği söyleniyor. Daha önce kendisi hakkında bir kitap yazan eski eşi Ojani Noa’yı mahkemeye veren JLo, bir kez daha aynı kabusu yaşamak istemiyor.

3 Comments

 • buy Dexedrine online Reply

  13 January 2021 at 08:48

  … [Trackback]

  […] Read More on to that Topic: istanbulpost.com.tr/eski-sevgilisine-10-milyon-dolarlik-sus-payi/ […]

 • tag heuer monaco replica Reply

  15 January 2021 at 02:15

  … [Trackback]

  […] Here you will find 7459 more Information to that Topic: istanbulpost.com.tr/eski-sevgilisine-10-milyon-dolarlik-sus-payi/ […]

 • software testing solutions Reply

  16 January 2021 at 03:00

  … [Trackback]

  […] Here you can find 78557 more Info to that Topic: istanbulpost.com.tr/eski-sevgilisine-10-milyon-dolarlik-sus-payi/ […]

Leave a Comment