‘Fethullah Gülen Evleniyor’

fethullah_gulen_201615 Temmuz darbe girişimi sonrası Türkiye tarafından iadesi istenen Fethullah Gülen’in ABD’de evlilik kararı aldığı iddia edildi.Darbe girişimi sonrası ABD’den iadesi istenen Fethullah Gülen’in evleneceği ileri sürüldü.

İddia’nın sahibi  Türkiye gazetesi yazarı Fuat Uğur, şu ifadeleri kullandı: Şaşırdınız değil mi?

 
Haberi doğrulatmak için epeydir bekliyorduk Ümit Akdemir’le.
Bana ilk söylediğinde “Hadi canım, bu kadarı da olamaz” dedim. Ümit “Ağabey bundan her şey beklenir, bu adamı tanıyorum ben, inan bana” diyordu her seferinde.

 
Nihayet dün aradı beni “İşlem tamam, çünkü gerçekten evleniyor” diye.

 
Nasıl bir ruh hastası ile karşı karşıya olduğumuzu bir kez daha idrak ettim.

 
Kararını nasıl yakın çevresine bildirdiğini ve gelişimini biraz sonra anlatacağım.
***
Denildiğine göre Fetullah darbenin yüzde 100 başarılı olacağına inandığı için eş adayını da 6 ay öncesinden belirlemiş.

 
Şimdi, darbe başarısız olunca kutsi diye nitelediği sürüsünün gözündeki değerini düşürmemek ve “bertaraf edilmiş bir ebter” olarak anılmamak için dünyaevine girmeye hazırlanıyor. Ümit Akdemir’in elde ettiği bilgilere göre hazırlıklar çoktan başladı. ABD’de seçim sonuçları istediği gibi çıkar Hillary Clinton başkan olursa seçimden sonra dünyaevine girecek. Aksi takdirde, sürgün edileceği ülkede evlenecek.

 
Not: Bu bilgi canı sıkılan eski FETÖ’cü bölge imamı tarafından bir başka ülke abisine aktarıldı. Onun yardımcısı da bilgiyi Ümit Akdemir’e sızdırdı. Şimdiye dek ondan gelen bilgileri bu köşede yayınladım.

 

FETÖ’cülerin darbe hazırlığı yapmasından, MHP içindeki FETÖ’cü oluşuma dek. Hepsi doğru çıktı. Bu yüzden Ümit’e güveniyorum.

 

 

 

 

28 Comments