Firs Lady Dünyaca Ünlü Yıldızları Çağırıp Şaşalı Bir Doğum Günü Yapmış

michelle-Cumartesi günü First Lady Michelle Obama, yaklaşık 500 konuğun katıldığı  şaşalı bir partiyle 50. doğum gününü kutladığı ortaya çıktı..

US Weekly’in haberine göre konuklardan parti hakkında konuşmamaları istenmiş  ama dünyaca ünlü popçu  Beyonce, resmi tumblr hesabına partide çekilen birkaç fotoğraf ekleyince partinin detayları ortaya çıktı. Fotoğraflardan birinde Beyonce, Obamaların yeni köpeği Sunny’yi severken görülüyor.

Beyoncé

Beyonce, First Lady’nin doğum günü partisine kızı Blue Ivy Carter’ı da getirdi.

Şarkıcı, Blue Ivy’nin köpek Sunny ile oynarken ve Beyaz Saray’daki büyük Noel ağacına hayranlıkla bakarken çekilmiş fotoğraflarını da yine tumblr hesabından paylaştı.unlu-isimlerle-kutlad-1Beyonce  ünlü şarkıcı eşi Jay Z ve kızları Blue Ivy,  bayan Obama’nın Doğum gününden ayrılırken objektiflerden kaçamadılararticle

Partinin  John Legend ve karısı Chrissy Teigen de katıldı. Legend, partide first ladyye “İyi ki doğdun” şarkısı söyledi.

Başkan Barack Obama ise doğum günü pastasının getirilmesinin hemen ardından first ladynin şerefine kadeh kaldırdı.

Sabah saat 4:00  sularına dek devam eden partide canlı performansların sona ermesinin ardından sahneyi DJ Cassidy aldı.ooooooooo

Partiye katılan diğer konuklar arasında Paul McCartney ve karısı Nancy Shevell, Samuel L. Jackson, Bill ve Hillary Clinton, Mary J. Blige, Ashley Judd, Angela Bassett, Jennifer Hudson, Gayle King, Smokey Robinson, Gladys Knight ve  Steve Harvey gibi isimler de yer aldı.

6 Comments