Gençlik Modası ;)

*Zeynep yazıyor :)*
Bu sene yaz modası çok renkli parçalar içeriyor. Su yeşili, krem rengi, siyah, pembe ve beyaz en gözde renkler. Çiçek desenli ve pullu giysiler gardıroplarımızın demirbaşları . Kurukafalar , baykuşlar ve zımbalar çok moda. Ama bunlar gardırobumuzda olsa bile her gün kombin yapmak ve ne giyeceğimizi seçmek çok zor oluyor. Ben bunun için size birkaç renkleri uyumlu kombin göstereceğim. Beğenirseniz yorumlarınızı bekliyorum

p

Üstteki fotoğraflarda çok harika parçalar ve kombinler gözüküyor. Hepsi de modaya çok uygun. Benim favorim üçüncü olan. Hem üstünde Pazartesilerden nefret ediyorum yazdığı için bence okula çok uygun 🙂 Dördüncü sahilde giyilebilir , İkinci, gezmeye giderken ve kurukafalı olan da bir arkadaşımızın doğum günü için giyilebilir.
*********************************************************************
Hepimizin bildiği gibi bu sene taytlar çok moda. Bir de üstüne Galaxy baskısı eklenirse ve muhteşem bir bot giyilirse sonuç bu oluyor.

 

galaxy

 

Eveet. Bu sene yaz modası böyle şeker ve muhteşem şeyler içeriyor. Hepsinden bir tane almak lazım 🙂 Hepinize böyle giysiler bulmanız için şans dilerim ;))
Devamı yakında… (Ayakkabılar)

 

1 Comment