Google Çocuklar Ve Hayvanlar İçin Yapay Zeka Fotoğraf Makinesi Üretti

Google, çocuklarının doğal anlarını yakalamak isteyen anne  babalar ve hayvan sahipleri için yepyeni bir fotoğraf makinesi üretti.  Fiyatı ise 250 dolar.

Bu, bir casus kamera, GoPro kamera ve cep telefonu fotoğraf makinesi özelliklerini bir araya getiren, iTriscuits boyutuyla ilgili minik, ince bir fotoğraf makinesi. Bu Kamera ve fotoğraf makinesi için denklanşöre basmanıza gerek yok çünkü yapay zeka tarafından kontrol edilen makine çekim yapacağı zamana kendi karar veriyor.

Ebeveynlerin çocuklar veya evcil hayvanların görüntüleri için tasarlanmış. Tabii ki, hepimizin telefonlarında mükemmel bir kamera var – aslında, daha iyi kameralar. Ancak yalnızca telefonlarımızı kullanmak birkaç sorunu beraberinde getiriyor:

Çocuğunuz ya da evcil hayvanınızla genellikle aynı resimde bulunamazsınız.
Bebekler ve yeni yürümeye başlayan çocuklar sık ​​sık, telefonunuzla çektiğinizi, gördüklerinde yaptıkları sevimli şeyleri bırakıp duruverirler. Bir diğer konu ise çocuğunuzun tüm fotoğrafları ve videoları aynı açıyla alıyorsunuz.

Google, poz vermekten ziyade doğal anları görüntülemek isteyen ebeveynler veya evcil hayvan sahipleri tarafından kullanılmak üzere bu 2 inç ile 2 inçlik kamerayı üretti.

Bir çocuğun veya köpeğin yaptığı sevimli ve samimi anları  görüntülemek için, akıllı telefonunuzu çıkarmanız ve bir Kısacası samimi anları çekmek isteyen Anne babalar ve hayvan sahipleri için bu kamera bulunmaz nimet…

 

9 Comments