Hava Ambulansı Pilotu Prens Neden Lisenin Bahçesine İndi?

İngiltere taht sıralamasında babası Prens Charles’tan sonra ikinci sırada yer alan Prens William, hava ambulansı pilotu olarak çalıştığı işine mola verip bir okulda öğrencilerle birlikte öğle yemeği yiyerek herkesi şaşırttı.wwww

 

Bir grup doktoru Lister Hastanesi’ne ulaştırdıktan sonra Stevenage’deki John Henry Newman Okulu’nun bahçesine inen Prens William, okulun kafeteryasında öğrencilerle birlikte tavuk ve peynirli karnabahar yedi.

prince

 

 

Okulun başöğretmeni Clive Matthew, yemek boyunca öğrencilerle muhabbet eden prensin ziyaretinin “kendileri için tamamen sürpriz olduğunu” söyledi.

prince

Matthew “Hava ambulansları sık sık okulumuzun bahçesini pist olarak kullanır. Onlar geleceklerini bildirdiklerine okulun bahçesini boşaltır, çocukları içeri alırız. Pilotlar mola verdiklerinde okula gelir, biz de onlara yemek ikram ederiz. Biz bunun yine sıradan bir ziyaret olacağını düşünmüştük. Helikopterde kimin olduğunu bilmiyorduk. Ama bir anda Prens William helikopterden atladı ve okula girdi” dedi.

 

pri
Başöğretmen “O gerçekten harikaydı. Yemeğini almak için çocuklarla birlikte sıraya girdi. Oturduğunda bir grup 11. Sınıf öğrencisi ile çevrelenmişti. Yemek boyunca muhabbet ettiler. Gerçekten çok güzel sahnelerdi” dedi.
Okul yemek için prensten para almadıklarını ancak onun öğle yemeğinin parasını çocuklarla çalışan bir yardım derneğine bağışladığını söyledi.

16 Comments