Herkes Şok Oldu Ürdün Kraliçesi Çıplak mı?

özzTarzıyla her zaman batı basının ilgi odağı olan Ürdün Kraliçesi Rania, Belçika Karaliçesi Mathilde‘nin konuğu olarak bulunduğu Brüksel’de onuruna verilen davete katıldı. Kraliçe Rania giydiği kıyafetiyle herkesi şaşkına çevirdi. Ürdün kraliçesinin basen ve bacak kısmındaki dekolteler ten rengi kumaşla kamufle edilmiş ve tamamen çıplak izlenimi verdi.

Bu elbisenin benzerleri, daha önce defalarca  ünlü ABD’li Show yıldızı Kim Kardashian üzerinde  görüldü. Etekte Yanlarda bulunan kesik parçalar, alttaki ten rengi kumaşla bir araya gelince çıplakmış izlenimi veriyor. Davete Belçika kraliçesi Mathilde ile gelen Ürdün kraliçesi Rania’nın bu uzun maksi eteği bir anda ilgi odağı oldu ve flaşlar patladı.

Batı basını  “Kraliçe Rania çıplak mı? Çılgınlıklar Kraliçesi, pardon Ürdün Kraliçesi manşetlerini attı. Kraliçe’nin eteği 2016 moda Show’unda Cara Delevingne tarafından giyildi.

Kraliçe Rania üzerine giydiği ipek yarım kol bluzu ile biraz  İngiltere düşesi Kate Middleton, dekolte eteği ile de  Kim Kardasian olmuş yorumları yapıldı.

İşte Ürdün Kraliçesi Rania‘nın o çok tartışılan tarzı maksi eteği:

ronn

mmmm

 

kkkk

1 Comment