Hillary Clinton’ın Başkan Adayı Ölacağını İma Etti

bill-clinton ABD eski Başkanı Bill Clinton, eşi Hillary Clinton’ın bir sonraki başkanlık seçimi kampanyasının, geçen seferkinden “daha iyi olacağını” söyledi.,

NY Daily News’un haberine göre Pazar günü ABC’nin “This Week” isimli programında konuşan Bill Clinton, “Bir sonraki kampanya daha iyi olacak, farklı olacak Hillary seçim yarışında yer alsa da almasa da, başkanlık seçimi yarışlarının hepsi farklı olur” şeklinde konuştu.

Clinton’ın bu açıklaması, eski first lady ve dışişleri eski bakanı olan Esi Hillary  Clinton’nun  2016 başkanlık seçimine gireceğinin şimdiye kadarki en açık  ifadesi oldu.

Clinton  Hillary’nin 2008 yılı başkanlık ön seçiminde Başkan Barack Obama ile eşleşmiş olmasına da değindi.

Clinton, “Müthiş siyasi vasıfları olan iki olağanüstü yetenekli kişi vardı, özellikle Başkan Obama, Hillary’den çok daha fazla seçim yarışına katılmıştı. Hillary’nin hayatındaki ilk ön seçimi 2008 başkanlık ön seçimiydi” dedi.

 

1 Comment

  • 대구출장 Reply

    24 January 2021 at 23:02

    May I simply say what a relief to uncover somebody that actually understands what they are talking about on the net. You certainly understand how to bring a problem to light and make it important. More and more people ought to check this out and understand this side of your story. I can’t believe you are not more popular because you certainly possess the gift.

Leave a Comment