Hybrit Tv Gerçeğe Dönüşüyor

Avrupa’daki Dijital TV dağıtımı başlıklı bir panelde konuşan Media Broadcast’in yayın organı Bernd Meinl, Hybrit TV’nin olasılıklar sunduğunu söyledi. Bunlar, reklamları belirli bölgelere yerleştirmeyi içeriyor. Şimdi büyük soru “GSYİH” ve bizi nasıl etkileyeceği. Bu kesinlikle bir oyun değiştirici ”. Diyor.

Lerer, Quadrille’in DNA’sının hem karasal hem de uydu olarak yayınlandığını söyledi. İçeriğin tüketimi söz konusu olduğunda, farklı eğilimlerin olduğu görülüyor. Örneğin canlı etkinlikler, izleyiciler tarafından önemli olduklarında izlenir.

Bu arada, Güney Avrupa’nın müdürü Verimatrix’den Sergio Calabrese, şirketin 2000 yılında kurulduğunda IP’ye odaklandığını söyledi. “Şimdi, piyasa bize geliyor.

Verimatrix’in artık Hispasat ile ortak olduğunu ve içeriği farklı yollarla dağıtmayı istediğini de ekledi Calabrese. Zorluk, ödeme-TV bakış açısıyla korunmaya devam ettiğini belirtti.

ergio Calabrese: Aynı zamanda hibriti sadece cihaz değil, aynı zamanda onu koruma şeklimizi de dikkate almalıyız. Kısacası, melez korumasına bakmalıyız.”

Aynı panelde konuşan Arnault Lannuzel, VP satış LATAM & Güney Avrupa, Broadpeak, hibrid TV’yi gerçeğe dönüştürmek için daha fazla hizmet sunmaya ve yaratıcı olmaya ihtiyaç olduğunu söyledi. “İçerik kilit önemdedir ve uydu operatörlerinin hepsinde dağıtım maliyetlerini azaltmak için mücadele ediyorlar.”Dedi.

11 Comments