İngiltere Kraliyet Gelini Kate’nin Ayakları Manşetlerde

İngiliz kraliyet ailesinin dünyaca popüler  olan gelini  Kate Middleton, hiç beklenmedik bir haliyle objektiflere yakalandı.

BRITAIN-ROYALS/INDIA

Eşi Prens William ile birlikte Hindistan gezisinde bulunan Middleton şıklığı ve güzelliğiyle her zamanki gibimedyanın odağına oturdu.  düşes Kate Özellikle de gittiği ülkenin yerel  kıyafetlerini giydi  ve büyük beğeni topladı.

hhhjjEşi Prens William ile birlikte gittiği Gandhi Smiriti Müzesi’nde geleneklere uyup ayakkabılarını  çıkarmak zorunda kalınca olanlar oldu. Güzellik ve bakımı abidesi olan  Middleton’ın e hiç beklenmeyen bir görüntüsü ortaya çıktı ve flaşlar patlayınca bu görüntü medyada manşetlere taşındı.Müze gezintisi sırasında bir ara Prens William da Kate Middleton da ayakkabılarını çıkarıp çimlerin üzerinde yürüdüler.

katef

O gün ten rengi ince topuklu ayakkabılar tercih eden Middleton’ın ayaklarındaki şişlikler ve nasırlar  gözler önüne serildi. Ama bu kadarlda bitmedi; Kate’nin baş parmağının şeklinin bozulduğu da ortaya çıktı. Middleton’ın ayak parmaklarının yamulmaya başladığı da  gözden kaçmadı. Ama en kötüsü güzelliği ve bakımı kusursuz bulunan Düşes’in geziye çıkmadan önce pedikür yaptırmaya fırsat bulamadığı da dikkat çekti.

feet

23 Comments