İşte Dünyanın Yeni Gözdesi!

kraliçeeeeee Haber: Hülya Karahan

İspanyanın yeni kralı Felipe VI bugün tahta geçmesi ile birlikte  dünyanın gözü karalın yarısı olarak adlandırılan yeni Kraliçe Letizia‘ya çevrildi. İspanya’nın 41 yaşındaki yeni kraliçesinin bir çok rakibini geride bırakarak ilgilerin odağındaki kadın olacağı iddia ediliyor.
Ve bazı basın yayı organlarıda Karaliçe Letizia‘nın neden dünyanın gözdesi haline geleceğini nedenleriyle ortaya koyuyor.
1- Karilçenin saçları
Kraliçe Letizia‘nın doğal lüle lüle saçları İngiltere kraliyet gelini Kate Middleton ile karşılaşrırlıyor. Ama Middleton daha ortalarda yokken 1999’da Letizia gazeteci eşinden boşandı 2002 yılında o zaman tahtın varisi olan Kral Felipe ile tanıştı.Karaiçe Letizia o zamnamlar başarılı bir televizyon gazeteciydi.

 

kraliçe1

 

2- Çok akıllı

Kraliçe Letzia kraliyet ailesine girmeden önce Madrid Üniversitesinde radyo gazeteciliği üzerine eğitim aldı.Bir çok basın yayın kuruluşunda görev aldı ve 11eylül saldırılarını Amerikadan canlı sundu!

kraliçeee

 
3-Sevgi dolu bir anne
Kraliçe Latizia 2004’de Santa Maria Katedralinde Kral VI Felipe ile evlendi. Bir yıl sonrada kızları prensesLeonor dünyaya geldi. 2007’de ise Prenses Sofia doğdu.

kraliçeçç
4-Çok güzel
Angelina Jolie’ye olan benzerliği gözden kaçmıyor. Hatta eğer Kraliçe Latizia‘nın hayatı filme alınca onu oynayacak en iyi adayın Angeline Jolie Olduğu söyleniyor.
kraliçççeeee

 

4 Comments