“Karlar Kraliçesi”ne Yakalama Kararı Çıktı

Frozen+EditABD’nin Kentucky eyaletinde, haftalardır etkisini sürdüren şiddetli soğuklar ve yoğun kar yağışından sorumlu tutulan ünlü Walt Disney karakteri “Karlar Kraliçesi Elsa” hakkında yakalama kararı çıkarıldı

ABD’nin güneydoğu-merkez eyaletlerinden Kentucky’de yaşanan Sibirya soğukları, bölge halkının esprilerine de ilham vermeye başladı. Kentucky’nin Harlan kasabasında polis şefliği resmi ilan yayımlayıp “Karlar Kraliçesi” için yakalama kararı çıkardı.
‘MAVİ ELBİSELİ, SARIŞIN’
Walt Disney’in en ünlü karakterlerinden biri olan “Karlar Kraliçesi Elsa”, eyalet çapında haftalardır etkisi sürdüren şiddetli soğuklardan, yoğun kar yağışından ve buzlanma nedeniyle meydana gelen aksaklık ve kazalardan sorumlu tutuldu. Uluslararası haber ajanslarının da dünyaya duyurduğu polis ilanında, “şüpheli”nin uzun, mavi bir elbise giyen sarışın bir bayan olduğu, dolaştığı yerlerde “Bırak gitsin” (Let it Go) şarkısını söylediği gibi ilginç ayrıntılar yer aldı. Açıklamada, “Havanın durumundan da görebileceğiniz gibi, kendisi çok tehlikeli. Gördüğünüzde, sakın onu tek başınıza yakalamaya çalışmayın, haber verin” denildi. Facebook’tan yapılan eğlenceli uyarıyı, daha sonra hava durumuyla ilgili ciddi ve güncel uyarılar izledi.
Prenses Anna’nın ablası olan Elsa, özellikle kar ve buz üzerindeki mutlak gücüyle tanınan bir çizgi film karakteri. “Karlar Kraliçesi Elsa”, ünlü masal yazarı Hans Christian Andersen’in aynı adlı masalından uyarlanan bir çalışma. Ancak Walt Disney’in, masalın başkahramanını geliştirdiği ve birçok ilave unsurla yeniden yarattığı biliniyor. Elsa, Disney çizgi film endüstrisinin yarattığı 13’üncü prenses olarak da kayıtlara geçmişti.

5 Comments

 • cbd for anxiety Reply

  02 January 2021 at 19:18

  … [Trackback]

  […] Read More here on that Topic: istanbulpost.com.tr/karlar-kralicesine-yakalama-karari-cikti/ […]

 • DevOps Reply

  12 January 2021 at 10:43

  … [Trackback]

  […] Info to that Topic: istanbulpost.com.tr/karlar-kralicesine-yakalama-karari-cikti/ […]

 • https://www.pornachi.com/porn/hd-romance-com/ Reply

  12 January 2021 at 15:37

  … [Trackback]

  […] Information on that Topic: istanbulpost.com.tr/karlar-kralicesine-yakalama-karari-cikti/ […]

 • cheap wigs Reply

  20 January 2021 at 17:46

  … [Trackback]

  […] There you can find 67062 more Info to that Topic: istanbulpost.com.tr/karlar-kralicesine-yakalama-karari-cikti/ […]

 • cvv hight balance Reply

  06 February 2021 at 15:13

  … [Trackback]

  […] Read More to that Topic: istanbulpost.com.tr/karlar-kralicesine-yakalama-karari-cikti/ […]

Leave a Comment