Kate Middleton Prens Charles’ın Doğum Gününe Katılmadı

Şiçeği burnunda İngiltere kraliyet çifti düğünün ertesi günü Prens Charles’ın 70. Doğum Gününe katıldı.

Sussex Dükü ve Düşesi, Buckingham Sarayı bahçelerinde Prens Charles’ın 70. Doğum Günü  kutlaması için Salı günü ilk düğün sonrası ilk kez göründüler.

 Prens Harry birkaç kelime söylemek için podyuma çıktı ve Meghan Markle eşini Prens  Charles ve Camilla Parker Bowles ile birlikte izledi.

Ama gözler iki kişiyi aradı. Cambridge Dükü ve Düşesi. Prens William  ve eşi Kate Middleton doğum günü partisinde yoklardı.

Prens william’ın Manchester Katedrali’nde meydana gelen Manchester Arena bombalama kurbanlarıyla ilgili yapılan bir anma toplantısında konuşma yaptı.

Bir yıl önce bugün Manchester Arena’daki Ariana Grande konserinde patlamış ve 22 kişi hayatını kaybetti yüzlerce kişi yaralandı.

Doğum gününde görünmeyen Kate Middleton  23 Nisan’da doğan çiftin üçüncü çocuğu Prens Louis’i dünyaya getirdikten sonra sonra doğum izninde sayılıyor.

Kraliyet biyografi uzmanı Duncan Larcombe, “Yeni anne olan kraliyet kadınlarının  resmi görevlerine altı ay ara vermesi gelenekseldir.” Diyor. “Kate düğüne katıldı Düğün sayılmaz, çünkü bu bir ‘aile meselesi” idi, Dedi.

394 Comments