Kate Middleton, PAFTA’da Giydiği Yeşil Jenny Packham Elbise Kriz Yarattı

William and Kate arrived at the BAFTAs tonight February 18, 2018. She was in a green Jenny Packham gown, defying this year’s black dress code. Attendees have dressed in black for this year’s awards, in support of the Time’s Up movement and many are wearing pins as a sign of solidarity with victims of sexual assault #katemiddleton #princegeorge #princesscharlotte #princewilliam #duchessofcambridge #meghanmarkle #replikate #royalfamily #brunette #womancrush #loveher #princess #queen #theprincess #princesskate #princesscatherine #catherinemiddleton #duchesscatherine #duchesskate #buckinghampalace #buckingham #bigben #london #londonengland #theuk #hairgoals #iloveherhair #curlylocks #curlyhair #timesup

⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀DUCHESS OF CAMBRIDGE (@katemiddletonvideos)’in paylaştığı bir gönderi ()


Hülya Karahan

istanbulpostcomtr@gmail.com

Kate Middleton’un, BAFTA’nın gecesinde yeşil giymesi İngiltere’de olay oldu. Pazar gecesi Cambridge Düşesi, BAFTA katılımcılarına “TimesUp” hareketini desteklemek için gönderdiği mektubuna, herkesin siyah giymelerini öneren bir  not ekledi.

Gecede bugüne kadarki en büyük moda krizi yaşandı. Çünkü herkes siyah giyerken Cambrige Düşesi Kate Middleton‘un tercihi yeşilden yanaydı.

Cambridge Düşesi Kate Middleton, ünlü madacı Jenny Packham tarafından hazırlanan yeşil bir elbisesi giydi.

Eğlence endüstrisine kadın erkek eşitsizliği  ve cinsel tacize karşı mücadele için destek vermek amaçlayan  gecede Middleton’un bu seçim,i protokolün ihlali olarak algılansa da,  düşesin bu seçimi, kraliyet ailesinin her zaman siyasi olarak tarafsız kalması gerekmesinden kaynaklandığı belirtildi. Hatta eleştirileri tahmin eden  36 yaşındaki Jenny Peckham, önlem olarak Middleton‘un beline aksesuar olarak, zümrüt yeşili elbisesinin beline parlak siyah bir şerit uyguladı.

Kate Middleton‘un ayrıca gecede göz kamaştıran  mücevherleri göz doldurdu. İkizlere hamile olan Middleton’un Prada  topuklu ayakkabılarla yürümekte zorlandığı da gözlerden kaçmadı.

2010’dan bu yana BAFTA‘nın başkanı olan Prens William, Royal Albert Hall’da eşi Cambridge düşesini, kırmızı halıda karşıladı.

Middleton, geçen yıl aynı gecede Alexander McQueen‘in tomuzları açıkta bırakan bir elbise giymişti. Kalp Clasp el çantası ve Prada ayakkabıları ertesi gün yok sattı.

Ayrıca Kate Middleton, Kraliçenin eşi Prens Prince Philip‘in 1947’de kraliçeye düğün için tasarladığı elmas düğün bileziğini ödünç alıp takmış ve bu bilezik günlerce haberlerde yer almıştı.

☄Prince William and Kate make their grand entrance at the 2018 #BAFTAs (and share a laugh inside!)☄

HELLO! Canada Magazine (@hellocanadamag)’in paylaştığı bir gönderi ()

21 Comments