Kim Kardashian 20 Milyon Dalara Ev Aldı Taşındı Değeri 60 Milyona Çıktı

Kim Kardashian’ın ve eşi Kanye West, geçtiğimiz haftalarda, satın aldıkları, Kaliforniya’nın seçkin Gizli Tepeleri’ndeki evlerine nihayet taşındılar.

37 yaşındaki olan Kim Kardashian’ın ve 40 yaşındaki Kanye West’in kutlama yapacakları çok şey var, zira bu ultra lüks mülklerinde kapsamlı tadilatlar  yapıldıktan sonra, evin fiyatı 20 milyon dolardan, 60 milyon dolara çıktı.

TMZ’ye göre, evi Lisa Marie Presley’den 2014 yılında 20 milyon dolar karşılığında satın alan çift, yıllar süren planlama, inşaat ve yeniden tasarımların ardından, taşındıktan sonra çok değerlendi.

Kim ve Kanye’nin evlerini sevmeleri için bir çok neden var. büyük bir müzik stüdyosu, bir spa  mevcut.

 Ancak yakın zamanda çekilen fotoğraflara göre, 16 km’lik yürüyüş yolu  henüz tamamlanmadı, çevre düzenlemesi bitmedi ve havuz henüz daha inşaat halinde.Öte yandan, kuraklığa dayanıklı bitkiler ve olgun ağaçlar ile, muhteşem bir  peyzaj yapıldı.

Çiftin evinlerinde  Eylül ayı ortalarından bugüne kadar pek çok yeni çalışma yapıldı.

Kim ve Kanye’nin nefes kesen bu evinde , çocukları Nort, Saint, ve da bir kaç ay önce dünyaya gelen  üçüncü çocukları içinde evde gerekli alanlar tasarlanıp dekore edilmiş.

TMZ’ye göre, iç kısmı tamamlanmış ve tam çiftin istediği gibi olmuş.

Kim ve Kanye zaten mobilyalarını seçtiler ve büyük sanat koleksiyonlarını asmaya hazırlar. Evin tam sekiz yatak odası ve 10 banyosu var.

Evlerinde iki katlı bir oyun odası ve Dolby surround ses ile tam boyutlu bir film tiyatrosu, olduğu da yazıldı.

Büyük bir spor salonu, basketbol sahası, kuaför salonu yüz masaj odası bile var.

Kim ve Kanye geçtiğimiz günlerde, 2013 yılında 9 milyona dolara satın aldıkları eski Bel-Air evlerini, 2 milyon dolar değerinde yenilemenin ardından 17.8 milyon dolar karşılığında sattılar.

 

1 Comment