Suudi Prensin Bir Milyonluk “ahlaksız” Teklifine Eevet mi Dedi?

Kim-Kardashian_3136553kSuudi Arabistan kraliyet ailesinden bir  prensin ünlü show yıldızı Kim Kardashian’a 1 milyon değerindeki “ahlaksız teklifde bulunduğunu ve Kardashian’ın  evet cevabı verdiğini  iddia etti.

MediTakeOut adlı internet sitesinin yazdığı habere göre ABD’li tv show yıldızı Kardashian  prensin teklifini kabul ederek O ocak ayı içinde Suudi Arabistan’a gidecek. MediTakeOut haber sitesi Sözü edilen iddiaların kaynağı, fotoğraf paylaşım uygulaması Instagram’daki bir mesaj.

 

Suudi Arabistan kraliyet ailesinin bir üyesi olduğu bilinen Adel el Otaibi isimli genç bir erkek, Kardashian’ın meşhur selfie fotoğraflarından birinin altına “Suudi’yim ve bir geceliğine size 1 milyon öderim” yazdı. Daha sonra bu haber Amerika ve Avrupa’nın ciddi gazetelerinin de manşetlerine taşındı

 

Kardashian ise çıkan haberlerle ilgili henüz bir yorum yapmadı. Kardashian’ın 2012’de bir başka Müslüman ülkesi olan Bahreyn’e ziyareti tepki çekmiş, Kardashian karşıtı gösterilerde polis biber gazı kullanmak zorunda kalmıştı.

1 Comment