Trump’un Büyük Sırları Bu Kitapla Ortaya Dökülüyor!

Yazar Michael Wolff’un, 2016 seçimlerinde ve sonrasında, ABD Başkanı Donald Trum’un, hayatını anlatığı yeni kitabı “Ateş ve Kızgınlık”Beyaz Saray’da adeta deprem etkisi yarattı.

Trump’un en mahrem sırlarını ortaya koyan kitap, seçim gecesinde First Lady Melania’nın “gözyaşları”ndan Potus’un saçlarından zehirlenmiş olma korkusuna kadar Beyaz Saray’ın tüm sırlarını ortaya döküyor. Ayrıca yazar Trump’ın evliliğini de mercek altına almış, çiftin seks hayatıyla ilgili detaylara da yer veriliyor.

Kitaba göre, başkan ve üçüncü eşi ayrı yatak odalarında yatıyor. Ayrıca yazar Trump’ın sabah 06:30 uyuduğunu da belirtiyor.

Başkan Trump, daha önce gece yalnızca “birkaç saat uykuya ihtiyacı” olduğunu belirtmişti ve “Ben saat 12’ye kadar genelde uyumam  çok uzun saatler çalışıyorum, Sabah saat beşte erken uyanıyorum, yemek yiyorum, gazete okuyorum, TV’de neler olduğunu  bakıyorum.” Şeklinde açıklamalarda bulunmuştu.

Başkan Trump’un Avukatları, kitabın yayımlanmasını engellemek için harekete geçti.

Yazar ve yayınevine çekilen ihtar mektubunda, kitabın içeriğinde Trump ile ilgili ‘çok sayıda yalan ve dayanaksız ifadelerin bulunduğu’ iddia ediliyor. Kitabın yayımlanmasının durdurulmaması halinde yayıncı ve yazara hakaret davası açılacağı uyarısı yapıldı.

10 Comments