Kraliyet Çifti Nişan Fotoğrafı Çektirdi!

Hülya Karahan

istanbulpostcomtr@gmail.com

İngiltere Prensi Harry ve nişanlısı Meghan Markle, çiftinin nişan fotoğrafları yayınlandı.

Fotoğraflar bu hafta başlarında Windsor’daki Frogmore House’da Alexi Lubomirski tarafından çekildiği belirtildi.

Moda ve ünlülerin  fotoğrafçı, çiftin “aşklarına” tanık olmanın çok  ayrıcalıklı olduğunu söyledi.

Çiftin romantik bir şekilde sarılarak poz verdiği siyah beyaz şatoda  çekildi. Fotoğrafların birinde, çiftin utangaç tavırlarla, gülümseyerek birbirlerine sarıldığı görülüyor.

Çarşamba günü  Prens Harry’ye kraliyet ailesinin Noel yemeği için eşlik eden Müstakbel gelin, mutluğu gözlerden kaçmıyor. Diğer bir fotoğrafta,  Markle’ın nişan yüzüğünün parmağında bulunduğu eliyle prensin yüzüne dokunduğu görülüyor.

Nişan fotoğraflarının çekimi için Prens Harry,  Burberry bir ceket giymeyi tercih ederken, Markle, Victoria Beckham imzalı bir süveter giydi.

Diğer fotoğraflarda da çiçeği burnunda gelinin oldukça muhafazakar giyindiği gözlerden kaçmıyor. Ayrıca neredeyse bütün fotoğraflarda Markle’nin parmağındaki nişan yüzüğünün görünmesine büyük özen gösterilmiş. Yine Markle’ın, sol eli Harry’nin sağ elinin üzerinde ve sanki nişan yüzüğünü gösterir gibi; ikisi de fotoğrafçıya bakıyor.

Yine diğer bir nişan pozunda Meghan, tüy detaylandırmasıyla yaklaşık 50.000 sterline mal olduğu belirtilen bir Ralph & Russo elbise giydi.

Siyah tül elbisesi, Londra merkezli tasarımcıların AW17 koleksiyonundan geliyor. İpek tül, kullanılarak elle uygulanmış ve altın iplik işçiliğiyle işlenmiş  ipek bir organze kumaş kullanılmış.

60 Comments