Kremi Kim Kardashian’ın Kızı West’de Denedi Şimdi Dünyaya Açılıyor

Kraliçe Kleopatra’nın çok beğenilen cildini, günlük süt banyosu ile uygun şekilde yumuşak ve esnek bir şekilde muhafaza ettiği eski inancından esinlenen ünlü ünlü dermatolog Dr. Barbara Sturm, Mini Molecular (a. Yetişkinler için kurulmuş olan koleksiyonuna, Molecular’a, bu hafta başlayacak olan Kim Kardashian West, Rosie Huntington-Whiteley ve Angela Bassett gibi sadık bir müşteri tarafından sevildi.

“Her anne, çocuğumun derisinde ne kullanmalıyım?” Sorusuyla karşı karşıya. Alman ortopedi uzmanı güzellik gurularını çevirdi. “Ve bu çizgi güvendikleri bir şey.” Onun en iyi cerrahi olmayan yaşlanma karşıtı tedavileriyle tanınan Sturm, üç buçuk yıl önce ikinci kızı Pepper’ı doğurduktan sonra bu fikir üzerine tökezledi. “Hastanedeki hemşirelerin onu bu berbat mendillerle temizlediğini ve düşündüklerini gördüm, Ne yapıyorlar?”

İhtiyaç, buluşun anasıdır ve Pepper Kleopatra tarzını evde yıkamayı seçtikten sonra (“süt banyoları cildi süper pürüzsüzleştirir ve hatta cilt hücresinin yenilenmesini teşvik eder” diyor), Sturm estetik bilgisini bir organik düşünmek için kullandı, Eşit ölçüde etkili olan kokusuz banyo sütü, ve koleksiyonu tamamlamak için vücut kremi, saç ve vücut şampuanı, yüz kremi ve bebek bezi kremini ekledi.

Dermatoloğun bilgisi, yumuşak badem özü, calendula, pantenol, jojoba yağı ve tatlı badem yağı içeren kadifemsi yumuşak sıvılar ve losyonlar ile saf, son teknoloji bileşenler, enflamatuar veya zararlı elementler olmadan üretilir. Ancak Sturm orada durmadı: Her yumuşak formül, hayvanat bahçesi hayvanlarının sevimli görüntüleri ile damgalı beyaz ve allık tüplerde güzelce kaplanmış halde gelir. “Her şey sevgi ile yapılır” diyor Sturm. “Gerçekten de çocukları için en iyisini isteyen anneler için

4 Comments