Kylie Jenner Pop-Up Mağazasında Dört Saat Geçirdi

Binlerce hayran, 18 Mayıs Cuma günü San Francisco’da bir Kylie Cosmetics pop-up mağazasına çıktı, ancak Kylie Jenner olaydan dört saat sonra olay yerine geldikten sonra hayal kırıklığına uğradı.

20 yaşındaki Kylie yıldızı Life, sosyal medyada birkaç hayran tarafından çarpıldı ve daha sonra onun kontrolünün onun dışına çıktığını açıklamak için Twitter’a götürüldü.

“Ben pop-up için‘ 4 saat geç ‘kadar gösterdi söyleyerek gördüğüm birkaç şikayet için Tamam. Ne zaman gideceğimi seçmeme izin vermek istiyorum, ”dedi. 19 Mayıs Cumartesi günü tweet attı.“ Eğer bana kalmışsa bir saat önce orada olurdum, ama bu polisin yanında. Sokağı belirli bir zamanda kandırarak, geleceğime inandıkları zaman beni haberdar etmeliyim çünkü herkesin yüzünü görmek için orada olmanın kuvvetli olduğunu düşünüyorum. ”

Tamam benim pop up için “4 saat geç” gösterdi derken gördüğünüz birkaç şikayet için Tamam. Ne zaman gideceğimi seçmek için kullanamayacağımı açıklığa kavuşturmak istiyorum. Bana gelmeden önce bir saat önce orada olurdum. ama bu polise …

Gerçeklik TV yıldızı, saat 10.00’da açılan pop-up mağazasında her şeyin düzgün bir şekilde ilerlediğinden emin olmak için etkinliğin öncesinde şehre geldiğini ortaya çıkardı “Bir gün oraya geldim ve dükkânı kendim kurdum. Sizin için mükemmel olurdu, ”diye yazdı. “Bu pop-up’ları yapmaktan ve hepsini görmekten hoşlanmasaydım, onları hiç yapmayacağım! Herkesin beklemesini beklediğim gibi yorumlar gördüğümde ve bu durumun gerçek olmadığını gösteren saatler geç kaldığımda bana ulaşır. ”

 

Jenner genellikle makyaj ürünlerini kendi web sitesinde satıyor, ancak çoğu zaman farklı şehirlerdeki pop-up dükkanlarını, kozmetik ürünlerini bizzat satın almak için tutuyor ve aynı zamanda Kardashians yıldızı ile Keep Up ile tanışma ve fotoğraf çekme şansına sahip oluyor. . Bazı fanlar önceden saatlerce dışarıda dizilmişti ve bazıları bile Lip Kit maven’i görmek için bir gecede kamp kurdu.

Hafta boyunca sosyal medyada mağaza açılışı yapmaktan alıkoydu ve hayranları için özel bir mal olduğunu ortaya çıkardı. “ÇOK HEYECANLIYIM! San Francisco’ya geliyorum! ”Diye yazdı. “Kylie Pop Up bu Cuma günü saat 10’da 21 Grant Ave’de açılıyor. Sonra görüşürüz. Sizler için mağazaya özel bazı özel şeylerim var! ”

 

11 Comments