L’Oréal ve Armani Arasında 32 Yıl İçin Dev Anlaşma

L’Oréal ve Armani, 2050 yılına kadar lisanslarını yenilemek için bir anlaşma imzaladılar.

Fransız güzellik devi, 1988 yılından beri İtalyan tasarımcının markası için parfüm ve kozmetik üretiyor. Parfüm, makyaj ve cilt bakımının prestij koleksiyonuyla L’Oréal, lüks çizgisiyle çok iyi bir performans gösterdi ve geçen yıl 1 milyon avrodan fazla gelir elde etti.

L’Oréal Yönetim Kurulu Başkanı ve CEO’su Jean-Paul Agon, “Armani ile yaptığımız anlaşmanın yenilenmesi, tüm bu yıllarda gücünü ve tutarlılığını kanıtlayan bu ortaklığın başarısına olan güvenimizi gösteriyor” L’Oréal’  dünyadaki en güzel ve en dinamik markalarından biri.  Armani’yi yaratan Giorgio Armani’nin olağanüstü yaratıcı ilham kaynağı arasında gerçek bir sinerji var.” Dedi.

Armani Grubu Başkanı Giorgio Armani ise duygularını şöyle dile getirdi: “L’Oréal ile işbirliği, portföyümüzdeki ilk lisanslardan biri. Anlaşmamızı yenilemek, dolayısıyla çok başarılı bir ortaklığı pekiştirmek bizi çok mutlu etti. L’Oréal’in misyonu ve yüksek profesyonelliği her zaman felsefemin özü olan dinamik ve yaratıcı ruhla uyumlu hale geldi ve yıllar boyunca karşılıklı güvenimiz sürekli olarak mükemmel sonuçlar verdi.”

Hülya Karahan

istanbulpostcomtr@gmail.com

istanbulpost.com.tr’nin bu haberi kaynak belirtip,link verilerek başka mecralarda yayınlanabilir.

 

56 Comments