Madonna, Kim Kardashian’la Samimi

Hollywood, yepyeni bir ünlü kadroyu konuşuyor. Tabi bu kadroya çok kişi dahil değil. Sadece iyi arkadaş olan Kim Kardashian ve  Madonna’dan oluşan iki kişilik bir kadro bu. Onlar için eğlenceli bir hafta oldu.

Yıldızlar 4 Mart’ta  Oscar’ törenlerinin ardından verilen partiye katıldı. İki önlü birlikte fotoğraf çektirip sosyal medyada paylaştı. Tabi bol bol dedikodu yapıp çocuklar, korseler ve Kanye hakkında konuştular.

iki gün sonra, kendi güzellik çizgilerini tanıtan, MDNA Skin ve KKW Beauty kosmetik markalarının toplantısında  bir konuşma için bir araya geldiler:

Bazıları bu buluşmayadan Madonna ve Britney Spears‘dan beri en büyük işbirliği olarak söz ederken, aslında ikilinin hayranları bu yeni arkadaşlığı beklemiyordu. Çünkü Madonna  sosyal medyadan, Kardashian’ı eleştiren bir çok yorum yazmıştı.

Madonna’nın hayranları bu arkadaşlıkla ilgili ünlü popçuyu eleştiren bir çok yorum yazdılar. İşte o yorumlardan bir kaçı:

…“Bizi hayal kırıklığına uğratmaya devam et, Madge.” “İşte artık seni takip etmekten vazgeçtiğim an.” “Dünyanın daha azına ihtiyacı olan şey, hedefi düşünen kadınların Kardashian gibi görünmesi! Sizi yıllardır destekledim ama bunu desteklemiyorum. Üzgünüm. ”“ Madonna, yeteneğin var, sen zekisin, onun tam karşıtısın sen. O sadece  perişan ve ayrıcalıklı bir plastik. D *** seni ağına koydu. ”“ Aslında hasta, fiziksel ve zihinsel olarak hasta. O çöplükte hayran olduğum biri. ”“ Ne Si ***! Karanlık tarafa gittin. Çok hayal kırıklığına uğradım. ”“ Çok üzüldüm ve cilt bakım hattını desteklemeyecek kadar yeteneksiz [sic] bo**** sahip olmak için bu alçakta duracağına inanamıyorum. İhanete uğramış hissediyorum. ”“ Tamam… bu çok fazla… Buna dayanamıyorum… Bugün ilan ediyorum… 30 yılı aşkın süredir bağlılığımdan… fan bölgenizi terk ediyorum! ”

Hülya Karahan
hulyacar2001@yahoo.com
istanbulpost.com.tr’nin bu haberi kaynak belirtilip, link verilerek, değişiklik yapılmadan başka mecralarda yayınlanabilir!
 

777 Comments