Kraliçesi II. Elizabeth “bebek” İçin Bu Kadar Acele Ediyor

> on June 13, 2012 in Nottingham, England.İngiltere Kraliçesi II. Elizabeth, heyecanla beklenen Kraliyet bebeğinin bir an önce doğmasını umut ettiğini söyledi.

İngiltere ve tüm dünyada Kraliyet bebeği için heyecanlı bekleyiş sürüyor. Dünya kamuoyu Prens William ve eşi Cambridge Düşesi Kate Middleton’ın bebeklerinin doğumunu beklerken, İngiltere Kraliçesi II. Elizabeth de heyecanını saklamadı. Çarşamba günü ulusal bir parkı ziyareti sırasında gazetecilerin sorularını yanıtlayan Kraliçe, bir an önce bebeğin doğmasını umut ettiğini söyledi. Kraliçe II. Elizabeth, neden bu kadar aceleci olduğunu da şöyle açıkladı: “Çünkü yakında tatile çıkacağım.” 87 yaşındaki Kraliçe II. Elizabeth, ancak henüz doğumun yaklaştığına dair bir işaret olmadığını da sözlerine ekledi.

İngiltere Kraliçesi, habercilerin “Bebeğin kız mı erkek mi olmasını istersiniz?” sorusunu ise “Bunun bir önemi olduğunu düşünmüyorum” şeklinde yanıtladı. Kraliyet Sarayı’ndan yapılan açıklamaya göre, Prens William ve eşi Kate Middleton da bebeğin cinsiyetini bilmiyor.

Kraliyet bebeğinin temmuz ayı ortasında yani her an doğması bekleniyor.

İngiltere Kraliçesi II. Elizabeth, yaz tatillerini geleneksel olarak İskoçya’daki Balmoral Şatosu’nda geçiriyor.

1 Comment