Meghan Markle Noel’de Kraliçe’ye Nasıl Bir Hediye Verdi?

Zaten her şeye sahip olan birisine ne hediye verirsiniz? Hele birde bu İngiltere Kraliçesi ise!

Kraliyet ailesi ile ilk Noel‘i geçiren müstakbel küçük gelin, Meghan Markle‘ın, ipi çekildiğinde çarkı dönen ve şarkı söyleyen bir oyuncak hamsterı Kraliçe Elizabeth‘e hediye ettiği ortaya çıktı. İngiliz basınına göre  Kraliçe bu, özel hediyeyi aldığında çok beğenip kahkaha attı.

Daily Mail‘in saray çevresine dayandırdığı haberine göre, Kraliçe “bu oyuncak köpeklerime arkadaş olur” dedi. Kraliyet ailesinde  böyle özel günlerde  pahalı hediyeler yerine daha mütevazı hediyeler vermek bir gelenek haline gelmiş. Hatta Prens Charles’ın daha önce kendine hediye edilen bir duş başlığını, beyaz deri tuvalet oturağını seyahatlerde yanında götürdüğü biliniyor.

Görünüşe göre Meghan etkileyici bir başlangıç yaparak. Kraliçe Elizabeth’in kalbini kazandı. Markle Norfolk’taki özel mülklerinden Sandringham House’da kraliyet ailesi ile birlikte Noel’i geçirdi. Düşes Kate‘nin ise  evlenene kadar  sahip olmadığı bir durumdu bu.

Salı günü, Meghan ve Prens Harry,  ikinci kez halkın arasına çıktı. Çift, Londra radyo istasyonunu ziyaret etti ve kalabalığın arasından el ele dolaştı.

81 Comments