“Melani Trump Hamileyken Kocasının Kendisini Aldattığını Biliyordu”

Melania her şeyi biliyor muydu? En ciddi  ABD medyasının gündeminde bile şimdi bu konu var!

İddiaya göre Donald Trump‘un eşi Melania, eşiyle erotik filmlerin yıldızı Stormy Daniels  arasındaki ilişkiyi daha önceden biliyordu.

Amerikanın ciddi gazetelerinden New York Times‘ın köze yazarı Charles Blowun, Pazar günü sutunun da “Firs Lady Her şeyi biliyordu dedi”  Yani yazarın iddiasına göre Melania eşi Donald Trump’un kendisini  aldattığını evlilik dışı bir ilişki yaşadığının farkındaydı.

Yazar, onu bu sadakatsizlik rahatsız bile etmedi diye yazdı. 2006 ve 2007 arasında Daniels ilişkisi Melania’yı rahatsız etti mi? Diye sordu. Ardından da şöyle devam etti. Trump, “eğer Ivanka kızım olamasaydı onunla çıkardım” açıklaması yapmıştı. Yani kısaca Melania nasıl bir adamla evli olduğunun farkındaydı. Dedi.

Eylül 2005’te,  Donald Trump Melania ile evlendikten dokuz ay sonra,  kendisiyle ilgili cinsel tacizde bulunduğunu

iddia eden  Hollywood kadınları ortaya çıktı. Melania o zamanlar hamileydi. Yani  Daniels ilk değildi ve Melania her şeyin farkındaydı dedi.

ABD halkı her zaman Başkan ve First Lady’nin ilişkisini merak etti. Trump’un, Erotik film yıldızı Daniels ilgili ilişkisi olduğu iddiaları, Daniels‘in Trump’un susması için kendisine para verdiğini ve anlaşama imzalattığı iddialarından sonra gözler, Melania trump’a çevrildi ve  kendisinin nasıl bir reaksiyon vereceğini merak konusu oldu.

Ocak ayında, 13. evlilik yıl dönümlerinde, aynı günde, Melania Trump’un, Dünya Ekonomik Zirvesi için Davos’ta eşi Donald  Trump’la buluşma planlarını iptal ettiğinde, bunun Daniels ilişkisine tepki olduğu yorumları yapıldı. Ama yine de First Lady Melania Trump şu ana kadar bu konuda herhangi bir yorumda bulunmuş değil…

Hülya Karahan

istanbulpost.com.tr@gmail.com

istanbulpost.com.tr’nin bu haberi link verilerek, değiştirilmeden başka mecralarda yayınlanabilir.

5 Comments