Arap Dansöz Milletvekili Olmaya Hazırlanıyor!

-sama-elmasryMısırlı Dansöz parlamento seçimlerinde milletvekili adayı olacağını açıkladı. Sama el-Masry Mısırın devrik lideri Muhammed Mursi’nin memleketinden  millet vekili adayı olacağını söyledi. Al Arabia’da yayınlanan habere göre, al- Masry al-Youm.sitesine konuşun ünlü Arap dansöz, “Millet vekili seçilip “Müslüman Kardeşler” den intikam almak istiyorum onların gerçek yüzlerini insanlara anlatmak istiyorum” dedi…

Masry Özel bir tv şovuyla çok yakında Mısırlı izleyicisiyle buluşacağını söyledi. Ünlü dansöz televizyon programında Muhammed Mursi için de özel mesajlar olacağını “Bunların sonu benim elimde olimle olacak, programımda tüm vatan hainlerini ve ajanları bir bir deşifre edeceğim” dedi.

Masry’nın “Ayouh baa.” adlı TV şovu ilk olarak çarşamba günü akranlara gelecek . İlk bölümde Mısır’ın Geçici Cumhurbaşkanı Nobel ödüllü Muhammed El Baradey’le ilgili parodiler yar alacak. daha önce internette yayınlana videolarda “Müslüman Kardeşler” ile ilgili eleştirel açıklamalar da bulunan Mısırlı Dönsöz ayrıca geçen yıl yayınlanan bir videosunda da ABD başkanı Barak Obama’yı Mursiyi deşteklemek ve Mısır’ın içişlerine karışmakla suçlamıştı.

69 Comments