Monica Bellucci Heyecanla Neyi Bekliyor?

Sinemanın en güzel ” yıldızlarından Monica Bellucci, şu sıralar rol aldığı James Bond filmi “Spectre” ile gündemde. Bugüne kadar Bond filmlerinin baş rolü oynayan mertebesine en “olgun oyuncu olan Bellucci, İngiltere’nin Daily Mail gazetesine konuştu.mmmmm
Kısa bir süre önce ayrıldığı Fransız aktör Vincent Cassel ile evliliğinden; biri 11 diğeri 5 yaşında iki kız çocuğu sahibi olan Monica Bellucci, bu filmde rol almasının kadın oyuncular için yeni bir yol açtığını söyledi.

Monica-Bellucci-monica-bellucci-14168771-1600-1200
Monica Bellucci 50 yaşını geride bırakmanın nasıl bir duygu olduğunu soran gazetecilere, yaşından oldukça memnun olduğunu belirtip “Ben 20 yaşında olmak istemezdim, siz ister misiniz” diye cevap verdi…

brrr

 

 

Bellucci, yaşlanmanın gerektirdiklerinden de hoşlandığını çekinmeden söyledi. Bunlardan biri gözlükler diğeri de menopoz.
“Menopoza girmeyi heyecanla bekliyorum” diyen Bellucci “Yakında benim de başıma gelecek bir durum bu. Evet, bünyeniz belki biraz çılgınlaşabilir bu süretçe. Ama birkaç ay ya da bir yıl sonra her şey yeniden yoluna girer. Bu yaşamın doğal bir süreci ve bu yüzden gergin değilim” diye konuştu.

 

 

167 Comments